Domovská stránka > P > Proč Iphone A Ne Android?

Proč iPhone a ne Android?

Možnost instalace aplikací mimo obchod Google Play

Zatímco na iOS lze nainstalovat aplikace jen z obchodu App Store kvůli snaze Applu zajistit svým uživatelům maximální bezpečnost, na Android není problém instalovat aplikace i mimo oficiální obchod Google Play.

Přečtěte si více

Související článek

Kdy vyjde iPhone 16?

Na konferenci byl představen nový operační systém pro Apple. Jednou z novinek, které přináší, je změna odemykací obrazovky. Finální verze nového systému přijde na podzim a letos tomu nebude jinak.

Proč iOS?

Proč zvolit operační systém iOS? To je jednoduché. iOS je pokročilý operační systém se spoustou užitečných funkcí a především perfektní optimalizací. Nečekejte žádné záseky, pády aplikací či zpomalení odezvy.
Když to vezmeme v úvahu, co je systém ios?
iOS je mobilní operační systém pro telefony iPhone společnosti Apple. Nejdříve byl jako iPhone OS vyvinut na základě macOS pro původní iPhone uvedený na trh v roce 2007, později byl upraven i pro další mobilní zařízení jako je multimediální přehrávač iPod touch a tablet iPad.

Někdo se také může ptát, co je bezpečnější android nebo ios?

Většina kybernetických znalců a odborníků na bezpečnost se shodne na jednom závěru – Android je mnohem zranitelnější, než iOS.
Proč je Apple lepší než Samsung?
Samsung UI 4 (Android), nebo Apple iOS 15 – Operační systém iOS je lépe odladěný, funguje svižněji a nabízí perfektní fungování FaceID, či třeba zajímavé funkce, jako je AirPlay a FaceTime. Nadstavba OS Android s názvem UI 4 je naopak otevřenější a umožní téměř neomezený výběr aplikací.

Související článek

Jak dlouho bude podpora iPhone 7?

Možnost stáhnout nejnovější aktualizační balíček stále nabízí pět let starý Apple iPhone 7.

Co neumí iPhone?

Další minoritní důvody proč nepřecházet:
  • 2,6 % - preference Google Assistanta před Siri.
  • 2,3 % - nemožnost rozdělení obrazovky.
  • 1,5 % - v systému chybí možnost více uživatelských profilů
  • 0,8 % - iPhone 13 nebude mít ohebný displej.
  • 0,5 % - systém iOS neumí zamknout aplikace.
Proč si koupit Apple?
Bezpečnost informací

Společnosti pro zabezpečení informací se jednomyslně shodují, že zařízení Apple jsou bezpečnější než zařízení Android. Podle zprávy Forbes 97 procent malwaru na chytrých telefonech cílí na telefony s Androidem. Android telefony získávají malware a viry zejména z obchodů s aplikacemi.

Proč Android?

Androidová platforma je většinou vnímána jako otevřenější, možná právě proto je i méně bezpečná. Uživatelé si ale mohou od A do Z upravit systém k obrazu vlastnímu, stejně jako výrobci, kteří na Android často nasazují své grafické nadstavby.
Co to znamená Android?
Android je operační systém vyvíjený společností Google, který v aktuální době využívá většina výrobců mobilních telefonů. Jedná se o tzv. otevřený operační systém a má prakticky neomezené možnosti přizpůsobení.

Kdo pouziva iPhone?

Apple letos v září poprvé pokořil hranici jedné miliardy aktivních uživatelů iPhonu. Vyplývá to z odhadů analytika Neila Cybarta. Apple se letos stal první americkou firmou, jejíž tržní hodnota přesáhla dva biliony dolarů.

By Amieva Revils

Similar articles

Proč je Apple tak úspěšný? :: Jaký je nejvyšší Android?
Užitečné odkazy