Domovská stránka > J > Jak Zjistit Puk Sim Karty T Mobile?

Jak zjistit PUK SIM karty T Mobile?

Původní PIN a PUK kód najdete v úvodním dopise nebo na plastovém obalu, který jste od nás na začátku dostali společně se SIM kartou. PUK kód se dá také zjistit v Můj T-Mobile v sekci Smlouva > SIM karta > PUK kódy nebo pomocí odeslání kódu *123*307# přímo z vašeho mobilu jako když voláte telefonní číslo.

Přečtěte si více

Související článek

Jak zachránit data z poškozené SD karty?

Pokud jsou data smazána, ale také poškozena, doporučujeme nainstalovat program Recuva, který se pokusí smazané soubory obnovit.

Jak zjistit PUK Blesk mobil?

Jestliže zadáte PUK kód desetkrát za sebou chybně, Vaše SIM karta se definitivně zablokuje. V takovém případě pro další postup kontaktujte operátora BLESKmobil na placené lince 267 267 061.
Jak odblokovat telefon zapomenute heslo?
Resetování gesta (pouze Android 4.4 nebo starší)

Po několika pokusech o odemknutí telefonu se na obrazovce uzamčení zobrazí zpráva Zapomenuté gesto. Klepněte na ni. Zadejte uživatelské jméno a heslo účtu Google přidaného do telefonu. Resetujte zámek obrazovky.

Co dělat když jsem zapomněl PUK?

Nejjednodušším řešením je zadat číslo s názvem PUK. Pokud ho však neznáte, poradit vám může operátor.
...
Kde všude můžete zjistit váš PUK:
  1. v dokumentech, ze kterých jste sejmuli svou SIM kartu,
  2. v internetové aplikaci vašeho operátora,
  3. na bezplatné lince vašeho operátora,
  4. na prodejně vašeho operátora.
A jak odblokovat zablokovaný android?
Zablokované telefony s Androidem

V takovém případě se zkuste na počítači přihlásit pod svůj Google účet a použít nástroj „Najdi moje zařízení". Dokáže odblokovat či zablokovat telefon nebo jej v případě nouze uvede do továrního nastavení.

Související článek

Jak zjistit co je na SD kartě?

Pokud na domovské obrazovce stisknete tlačítko nabídky, vyberte nastavení z nabídky. To se může jmenovat jinak, například Paměť telefonu nebo podobně. Zde se zobrazuje celkové a volné místo ve vnitřní paměti telefonu.

Můžete se také zeptat, co delat kdyz stratim telefon?

Mobil je fuč? Kontaktujte banku, operátora a policii
  1. Zavolejte do banky a zablokujte si mobilní appky.
  2. Mobilní operátor zablokuje SIM kartu.
Navíc, kam volat při ztrate telefonu?
V této nepříjemné situaci by měl uživatel nejprve kontaktovat svého operátora. Ten může zařídit zablokování SIM karty a zároveň mu vydat novou se stejným telefonním číslem. Samozřejmostí je navštívení policejní stanice a sepsání dokumentů, případně požádání o blokaci telefonu.

Následně, co dělat v případě ztráty telefonu?

Kontaktujte operátora a nahlaste mu ztrátu SIM karty. Zabráníte tím alespoň zneužití svého telefonního čísla. Operátor SIM kartu zablokuje a vy do pár dnů dostanete novou – se stejným číslem, kreditem nebo tarifem. Dobrá zpráva zní, že pokud mobil přeci jenom v mezidobí najdete, původní blokace půjde zrušit.
Jak nastavit nový PIN?
Zadejte postupně: Nastavení >> Zabezpečení >> Zámek karty SIM >> Změnit PIN karty SIM (zadejte starý PIN a potom dvakrát nový).

Jak zmenit PIN na Huawei?

Přejděte do Nastavení > Zabezpečení > Další nastavení > Šifrování a pověření a přejděte na obrazovku nastavení zámku karty SIM. Zapněte možnost Zamknout kartu SIM, zadejte kód PIN a klepněte na OK. Pokud chcete kód PIN upravit, klepněte na Změnit kód PIN karty SIM a postupujte podle pokynů.

By Coffee Howsare

Similar articles

Jak aktivovat klávesnici? :: Jak se zablokuje SIM karta?
Užitečné odkazy