Domovská stránka > J > Jak Obnovit Zalohu?

Jak obnovit zalohu?

Zálohované informace můžete obnovit do původního telefonu nebo do jiných telefonů Android.
...
Stažení dat do nového telefonu
  1. Otevřete aplikaci Nastavení.
  2. Klepněte na Google. Záloha.
  3. V sekci Podrobnosti o zálohování zkontrolujte, jaká data jsou v zařízení zálohována.

Přečtěte si více

Související článek

Jak obnovit aplikace?

Přejděte do obchodu Play v telefonu nebo tabletu a otevřete jej.Klepněte na ikonu profilu vpravo a vyberte aplikace, které chcete nainstalovat. Pokud je chcete nainstalovat, klepněte na ně, nebo pokud je chcete odinstalovat, klepněte na ně.

Lidé se také ptají, jak zalohovat iphone před tovarnim nastavenim?

Přejděte do Nastavení > [vaše jméno] > iCloud > Záloha na iCloudu a pak zapněte nebo vypněte volbu Zálohovat přes mobilní síť. Chcete-li zálohování spustit ručně, klepněte na Zálohovat.
Pokud jde o toto, kolik je pokusů na odemceni iphone?
I když používáte Touch ID nebo Face ID, v jistých situacích přístupový kód budete stále potřebovat. Problém nastane ve chvíli, kdy vám telefon třeba nějakou dobu leží ve skříni. iPhone se zamkne po šesti špatných pokusech – to znamená přístup pouze k tísňovému volání, veškerý obsah zůstane nedosažitelný.

Jak odemknout iPhone bez Touch id?

Jděte do Nastavení → Zpřístupnění → Dotyk → Assistive touch a zapněte pomocí přepínače. Za předpokladu, že budete Assistive Touch používat pouze jako náhradu za Home button, lze nastavit, že po jednom klepnutí se virtuálně stiskne domovské tlačítko.
Kde si nechat odblokovat iPhone?
Obraťte se na svého operátora
  1. iPhone může odblokovat jenom váš operátor. Kontaktujte svého operátora a požádejte ho o odblokování. Může být nutné, aby váš účet splňoval kritéria pro odblokování. Vyřízení žádosti může trvat několik dní.
  2. Až operátor potvrdí, že je váš iPhone odblokovaný, postupujte podle návodu níže.

Související článek

Jak obnovit smazané SMS Xiaomi?

Na internetu jsou k dispozici různé typy softwaru, které lze použít k obnově smazaných dat. Doporučujeme vám použít telefon. Další najdete, když do vyhledávacího pole na jejich webových stránkách zadáte Recover deleted SMS.

Následně, jak nainstalovat ios 15 na iphone 6?

Aktualizace na iOS 15 nebo iPadOS 15
  1. Přejděte do Nastavení > Obecné > Aktualizace softwaru.
  2. Možná se vám zobrazí dvě možnosti aktualizace softwaru. Můžete se rozhodnout dál používat iOS nebo iPadOS 14 a přitom dostávat důležité aktualizace zabezpečení.
  3. Klepněte na Nainstalovat.
Můžete se také zeptat, jak nainstalovat ios 13 na iphone 6 plus?
Aktualizace iOS na iPhonu
  1. Přejděte do Nastavení > Obecné > Aktualizace softwaru > Automatická aktualizace.
  2. Zapněte volby Stahovat aktualizace pro iOS a Instalovat aktualizace pro iOS.

Jak přeinstalovat iPhone?

Instalace přes telefon

Instalaci nové softwarové aktualizace systému iOS provedete přes iPhone v aplikaci Nastavení, kde stačí navštívit sekci Obecné a poté Aktualizace softwaru. V této podsekci následně dostupný update naleznete a následně si jej můžete nainstalovat.
Jak dát telefon do továrního nastavení bez hesla?
Stiskněte a držte tlačítko pro zvýšení hlasitosti a následně zařízení zapněte tlačítkem napájení. Pokud se zobrazí (většinou textová) nabídka, použijte tlačítka pro nastavení hlasitosti pro výběr režimu konzole pro zotavení (Recovery, Recovery mode,) či smazání dat (Wipe data).

Navíc, co znamená obnovit iphone?

Obnovení továrního nastavení vymaže z iPhonu, iPadu nebo iPodu veškerá data a nastavení a nainstaluje nejnovější verzi iOS, iPadOS nebo softwaru iPodu.

By Orsola

Similar articles

Co je to Hdri? :: Co je to DFU mode?
Užitečné odkazy