Domovská stránka > C > Co Je Flight Mode?

Co je Flight Mode?

„Airplane Mode“, který vám vaše elektronické hračky nabízejí? V takovém případě se některé schopnosti vašeho mobilu nebo tabletu z činnosti vyřadí tak, aby se dostaly do souladu s požadavky aerolinek. Zajistí to tzv. „Režim v letadle“.

Přečtěte si více

Související článek

Co je to DFU mode?

Pokud telefon přepnete do režimu DFU, můžete jej aktualizovat na nejnovější verzi operačního systému a dát vše do pořádku.

Jak funguje wifi v letadle?

Distribuční systém Wi-Fi v letadlech

Letadlo získává Wi-Fi signál pomocí pozemních mobilních věží nebo satelitů. Když je letadlo připojeno, je důležité si uvědomit, že musí získané připojení rozdistribuovat mezi zařízení svých cestujících na palubě letadla.
Co je to tty?
Pokud váš telefon funkci RTT nepodporuje, můžete použít režim textového telefonu (TTY). Chcete-li režim textového telefonu zapnout, klepněte na režim TTY a zvolte jednu z následujících možností: Pokud chcete na telefonu poslouchat a mluvit bez textové podpory, klepněte na TTY vypnuto.

Jak zapnout ručně Wi-Fi na notebooku?

Klikněte pravým tlačítkem myši na ikonu bezdrátového připojení, klikněte na možnost Otevřít Centrum síťových připojení a sdílení, klikněte na možnost Nastavit nové připojení nebo síť a poté vyberte možnost Ručně připojit k bezdrátové síti.
Můžete se také zeptat, jak zapnout wi-fi v notebooku?
Přejděte do nabídky Start a vyberte Ovládací panely . Klikněte na kategorii Síť a Internet a poté vyberte Centrum sítí a sdílení . Z možností na levé straně vyberte Změnit nastavení adaptéru . Klepněte pravým tlačítkem myši na ikonu bezdrátového připojení a klepněte na možnost Povolit .

Související článek

Jak vypnout Airplane Mode?

Šipka vede vlevo od zařízení HID. Podržte stisknutou klávesu nebo klikněte pravým tlačítkem myši na položku a vyberte možnost zakázat.

Proč mi nejde připojit notebook k Wi-Fi?

Vyberte tlačítko Start a pak vyberte Nastavení > Síť a internet > Stav > Resetování sítě. Na obrazovce Resetování sítě vyberte Resetovat > Ano. Počkejte, než se váš počítač restartuje, a zkontrolujte, jestli se problém vyřešil.
Jak přepravovat léky v letadle?
Léky lze přepravovat pouze v příručním zavazadle. Přeprava v odbaveném zavazadle je zakázána. Tekuté léky musí být přepravovány v lahvičkách do 100 ml umístěných v uzavíratelném průhledném sáčku do objemu max. 1 l na osobu.

Následně, co je funkce nerušit?

Telefon můžete ztlumit pomocí režimu Nerušit. Lze tak ztlumit zvuky, vypnout vibrace a blokovat vizuální vyrušení. Můžete si vybrat, co zablokujete a co povolíte.
Navíc, jak zapnout wifi v letadle?
Takto se připojíte
 1. Stáhněte si aplikaci MyWings prostřednictvím Google Play a nebo Apple AppStore ještě před odletem.
 2. Otevřete aplikaci před vzletem dokud máte k dispozici připojení k internetu.
 3. Na palubě letadla přepněte své zařízení do režimu Letadlo.
 4. Zapněte Wi-Fi.
 5. Připojte se k síti MyWings.

Někdo se také může ptát, co je zakázáno v letadle?

Co do letadla VŮBEC nepatří

kyseliny, žíraviny, hořlaviny, žhavící zapalovače, toxické, infekční nebo radioaktivní látky, hořlaviny, obranné a paralyzující spreje, repelenty a jiné dráždivé látky, spreje, tlakové nádoby (kromě lékařských a kosmetických potřeb), plyny.

By Kinny Neuman

Similar articles

 • Co je s Mode?

  Aplikace z obchodu Microsoft Store jsou exkluzivní pro systém Windows 11 v režimu S. Pokud chcete nainstalovat aplikaci, která není v obchodě Microsoft Store, musíte režim S přestat používat. Pouze edice Windows 11 Home má systém Windows 11 v režimu S.

 • Jak spustit Safe mode?

  Stisknutím kláves Windows + R donutíte systém Windows, aby se při každém restartu počítače spustil do nouzového režimu.

 • Jak vypnout sleep mode?

  V části Možnosti napájení můžete změnit funkce tlačítek napájení a také nastavení, která jsou v současné době nedostupná.

Jak se dá zmenit jméno na Facebooku? :: Jak vyplnit PDF v Iphone?
Užitečné odkazy