Domovská stránka > C > Co Znamená Nfc U Huawei?

Co znamená NFC u Huawei?

Podstata Near Field Communication: NFC

NFC je modulární technologie rádiové bezdrátové komunikace mezi elektronickými zařízeními, která probíhá na velmi krátkou vzdálenost (zhruba do 4 cm). Podstatou je přiblížení dvou přístrojů, případně přístroje a NFC štítku tak blízko, aby mohlo dojít k přenosu informací.

Přečtěte si více

Související článek

Co znamená povolit cookies?

Propojují uživatele webu se sociálními sítěmi. Soubory cookie pomáhají přizpůsobit reklamu. Aby je webové stránky mohly používat, musí uživatel s jejich použitím souhlasit. Pracují na stránkách jednotlivých návštěvníků.

Jak zjistit jestli funguje NFC?

Krok 2: Zjištění technologie NFC v telefonu
 1. Otevřete Nastavení .
 2. Do pole Prohledat nastavení zadejte „NFC".
 3. Klepněte a zapněte NFC. Pokud nemůžete funkci NFC najít, s vaším telefonem nelze platit bezkontaktně.
Lidé se také ptají, jak vypadá nfc?
Jak poznáte, že váš telefon podporuje NFC? Kromě technické specifikace, kde by měla být tato informace uvedena, to můžete zjistit v systémovém nastavení, konkrétně v sekci Bezdrátová připojení a sítě – Další, kde byste měli najít přepínač NFC. Většina zařízení s podporou má také na zadní straně logo v podobě písmena N.

A jak se platí nfc?

Nastavení platební metody pro bezkontaktní transakce
 1. Otevřete aplikaci Google Pay .
 2. Vlevo nahoře klepněte na ikonu nabídky. Platební metody.
 3. Vedle platební metody, kterou chcete nastavit pro bezkontaktní platby, vyberte Povolit bezkontaktní platby.
 4. Podle pokynů platební metodu ověřte.
Následně, jak vypnout funkci nfc?
Důležité: Vypnutím NFC vypnete i všechny funkce, které NFC používají.
 1. V telefonu otevřete aplikaci Nastavení.
 2. Klepněte na Připojená zařízení Předvolby připojení NFC.
 3. Vypněte možnost Použít NFC.

Související článek

Co znamená řazení u vypínače?

Řazení je technický elektrotechnický termín, který definuje vnitřní uspořádání strojního zařízení spínače. Případně se tím rozumí provedení kontaktů. Pro každou posloupnost v elektrickém obvodu existuje specifické použití.

Co znamená NFC na kole?

NFC je zkratka pro „Near Field Communication". Už samotný název této technologie vám tedy napoví, že NFC dovoluje vzájemnou komunikaci mezi dvěma zařízeními, což znamená, že jsou obě schopná odesílat i přijímat informace.
Někdo se také může ptát, jak nastavit nfc platby huawei?
Aplikace je integrovaná na Huawei Mobile Services, alternativě ke Google Mobile Services. RaiPay dříve fungovalo i na Androidu, banka aplikaci zrušila a přešla čistě na Google Pay. Další možností je využití aplikace Curve. Do ní si lze nahrát vlastní platební kartu a pak využívat NFC ve spojení s Curve Pay.

Navíc, jak zjistit funkčnost nfc iphone?

V tomto smyslu operační systém nenabízí žádnou možnost ověření funkce NFC. Jediným způsobem, jak ověřit, že tato technologie funguje, je nastavit Apple Pay a poté zkusit provést platbu v obchodě.
Jak vyzkoušet funkčnost NFC iPhone?
S příchodem iOS 11 je možné využívat NFC na iPhone 7 a novějších. Na App Storu je už dost aplikací (NFC Reader, NFX Actions,), které umí NFC číst. Stáhni a vyzkoušej.

Můžete se také zeptat, jak naprogramovat nfc čip?

Kódování je proces, při kterém se zapisují data na NFC tag nebo NFC štítek. Je to podobné, jako když zapisujete data na USB disk. Na NFC tag můžete zapsat například webovou adresu, text nebo příkaz. V malém množství lze NFC tagy snadno kódovat pomocí mobilního telefonu podporujícího NFC.

By Verge

Similar articles

 • Co to znamená x64?

  x64 je termín, který označuje 64bitové procesory. Pojem bit znamená buď 1, nebo 0. Počet bitů je počet jedniček a nul, které může počítačový procesor použít ke komunikaci instrukcí a přiřazení adres paměti.

 • Co znamená zkratka CTRL F?

  V jednoduchém průzkumu zjistili, že 90 % uživatelů nezná klávesovou zkratku, která se používá k vyhledávání informací na stránce v mnoha různých aplikacích, a to i v různých operačních systémech.

 • Co to znamená BIM?

  Building Information Modeling nebo také Building Information Management je zkratka anglického termínu. Do češtiny se obvykle překládá jako Informační modelování budov. Takzvané digitální dvojče budovy vzniká v procesu spolupráce specialistů.

 • Co znamená zkratka cis?

  Lidé, jejichž pohlavní identita odpovídá pohlaví, které jim bylo přiděleno při narození, se označují jako cisgender. Není to totéž co termín trans.

 • Co to znamená CSS?
 • Co znamená znacka NFC?
 • Co znamená SPF 50?
Jak zapnout placeni mobilem? :: Co ke NFC?
Užitečné odkazy