Domovská stránka > J > Jak Zapnout Placeni Mobilem?

Jak zapnout placeni mobilem?

Platby mobilem si snadno zdarma zapnete: V mobilní aplikaci Menu / Služby / Karty a nálepky Otevřete si detail karty a zvolte Přidat do Google Pay. Půjde to ale jen s telefonem, který NFC podporuje. S Google Pay můžete také vybírat z bezkontaktních bankomatů a kontrolovat zůstatek…

Přečtěte si více

Související článek

Jak zapnout klávesnici na notebooku HP?

Pokud má váš notebook podsvícenou klávesnici, můžete ji zapnout nebo vypnout stisknutím klávesy F5 nebo F4. Může být nutné současně stisknout funkční klávesu.

Jak zaplatit bez karty?

Nabízejí se dva způsoby, jak můžete mobilem disponujícím NFC, platit – využívání univerzální aplikace a speciální aplikace banky. Univerzální aplikace mají tu výhodu, že si do nich můžete uložit platební karty více bank a mají širší podporu nejen v kamenných prodejnách, ale i na eshopech.
Navíc, jak platit mobilem Čsob?
Přes aplikace ČSOB Smart nebo i DoKapsy od ČSOB
 1. Přejděte do aplikace ČSOB Smart nebo DoKapsy od ČSOB.
 2. Klepněte „Přidat do Google Pay" pod příslušnou platební kartou.
 3. Spustí se Google Pay a vše se vyřídí samo.
 4. Hotovo, potvrzení o aktivaci dostanete SMSkou nebo e-mailem.

Které hodinky podporují Apple pay?

Apple Pay podporují všechny hodinky Apple Watch a nyní už zaplatíte například i hodinkami od Samsungu. Ten, stejně jako někteří další výrobci, přešel na operační systém Wear OS a v Česku od umožňuje placení pomocí Google Pay.
Které hodinky podporují Google Pay?
Které Wear OS hodinky už platí v ČR přes Google Pay?
 • Samsung. Galaxy Watch4.
 • Ticwatch. C2 / C2+ E3. Pro / Pro 2020 / Pro 4G / Pro 3 GPS.
 • Suunto. Suunto 7.
 • Fossil. Carlyle HR 1360. Sport DW9F2.

Související článek

Jak zapnout počítač Když to nejde?

Ujistěte se, že je počítač zapnutý. Pokud počítač nesvítí, zapojte na chvíli do zásuvek, které jej napájejí, lampičku. Kolébkový vypínač se nachází v blízkosti napájecího kabelu na zadní straně počítače.

Jak se platí hodinkami?

Platební karta se jednoduše nahraje do příslušné aplikace v mobilním telefonu. Pro placení iPhonem je to Wallet, pro placení hodinkami Apple Watch slouží aplikace Watch, pro telefony s Androidem se využije Google Pay, pro chytré hodinky Garmin je určena virtuální peněženka Garmin Pay.
Jak vypnout NFC na iphone?
Zapnutí nebo vypnutí osobní automatizace ve Zkratkách na iPhonu nebo iPadu
 1. V aplikaci Zkratky na iOS nebo iPadOS zařízení klepněte na „Automatizace" .
 2. Klepněte na automatizaci, kterou chcete vypnout.
 3. Vypněte volbu Zapnout automatizaci.
 4. Klepněte na Hotovo.

Když to vezmeme v úvahu, jak zapnout nfc na iphone se?

Nedá se předpokládat, že by Apple NFC někdy v budoucnu sám odemkl, zejména z bezpečnostních důvodů. Pokud tedy chcete využívat NFC ve svém iPhonu větší měrou, budete muset provést na svém telefonu jailbreak. Autor slibuje zaslání svého „NFC odblokovače" do obchodu Cydia.
Jak funguje prstýnek s NFC?
Když máte virtuální kartu dobitou, můžete konečně přidat do aplikace prsten, a to přes funkci NFC Wearable, což je označení pro bezkontaktní nositelnou elektroniku. Prsten má na sobě aktivační kód, kterým ho do "peněženky" aplikace zanesete a nastavení uložíte.

Kde se nachází NFC?

NFC, tedy bezdrátovou komunikaci mezi dvěma zařízeními, můžete ve svém telefonu zapnout v systémovém nastavení, v sekci Bezdrátová připojení a sítě – Další. Zde si jednoduše vyhledáte zkratku NFC a vyberete možnost zapnout.

By Delaryd Lente

Similar articles

Na co lze využít NFC? :: Co znamená NFC u Huawei?
Užitečné odkazy