Domovská stránka > N > Na Kolika Zařízeních Může Být Netflix?

Na kolika zařízeních může být Netflix?

Netflix umožňuje vytvořit až pět profilů, přičemž podle tarifu lze souběžně streamovat na 1, 2 nebo 4 zařízeních současně. Tato možnost je ale určena výhradně pro členy jedné domácnosti. Reálně je ale možné jedny přihlašovací údaje sdílet i mimo rodinu.

Přečtěte si více

Související článek

Co se může a nemůže v těhotenství?

V těhotenství byste měla vždy jíst vejce natvrdo.

A jak se platí za netflix?

Informace o datu fakturace

Předplatné Netflixu vám budeme automaticky účtovat jednou měsíčně k datu vaší registrace. Vaše předplatné se účtuje na začátku fakturačního cyklu a může trvat několik dnů, než se platba objeví na vašem účtu. Kvůli rozdílu v časových pásmech se může vaše datum vystavení faktury o den posunout.
Můžete se také zeptat, co davaji na netflixu?
Oblíbené na Netflixu
  • Stranger Things.
  • Gangy z Birminghamu.
  • Dobrý doktor.
  • Perníkový táta.
  • Hra na oliheň
  • Papírový dům.
  • Lucifer.
  • Zaklínač

Jak ovládat Netflix?

Zjednoduště ovládání

Tlačítkem „f" například spustíte/vypnete režim celé obrazovky. Stisknutím písmene „m" pak ztlumíte zvuk. Šipkama „nahoru a dolů" zvšujete hlasitost. Šipkama doleva a doprava potom přetáčíte.
Navíc, jak funguje netflix na 30 dní zdarma?
Netflix už bohužel nenabízí vyzkoušet si službu na měsíc zdarma. Dříve byla možnost mít prvních 30 dní zdarma jako zkušební dobu, ale podobně jako v dalších státech, už ani v Česku se tato možnost aktuálně nenabízí.

Související článek

Jak rychlý internet pro Netflix?

Pokud chcete sledovat ve vysokém rozlišení, potřebujete předplatné. Rychlost internetu by měla být alespoň 5 megabitů za sekundu.

Kolik stojí Netflix pro 4 lidi?

Premium - nejvyšší varianta stojí 319 korun měsíčně. Netflix si na ní můžete pustit až na čtyřech obrazovkách najednou. Obsah je také možné stahovat až do čtyř telefonů či tabletů.
Následně, kolik stojí netflix pro rodinu?
Rodiny mohou využívat sdílené předplatné, ale musí mít aktivovanou nabídku umožňující přehrávání alespoň na 2 zařízeních najednou, tedy Standard (259 Kč) nebo Premium (319 Kč).

Pokud jde o toto, co obsahuje netflix basic?

Možnost Basic vychází na 199 Kč za měsíc a zahrnuje sledování videí v SD kvalitě na jedné obrazovce. Druhá varianta, Standard, vás vyjde na 259 Kč měsíčně, ale v jednu chvíli můžete mít aplikaci zapnutou na dvou obrazovkách a sledovat filmy v HD rozlišení.
Následně, jak zaplatit netflix bez karty?
Netflix nabízí kupóny o hodnotách 400, 1000 a 4000 Kč. Koupit je půjde online na jrc.cz, herni-kupony.cz či v trafikách Geco a prodejnách Billa. V budoucnu zamíří také do Kauflandu, Penny Marketu, DM, Pepca, Elektra Expetr a JRC. Šestnáctimístný kód z kupónu je pak třeba zaregistrovat na netflix.com/kod.

Když to vezmeme v úvahu, jak funguje netflix pro více lidí?

Můžete vytvořit profily pro jednotlivé členy domácnosti, aby se mohli dívat na Netflix upravený přesně pro jejich potřeby. Váš účet může mít až pět profilů a pro každý z nich pak můžete nastavit věkové omezení. Každý profil pak bude mít vlastní doporučení na základě hodnocení a preferencí na daném profilu.

By Derrik

Similar articles

Jak se přihlásit na Netflix bez placeni? :: Jak se platí mobilem?
Užitečné odkazy