Domovská stránka > J > Jak Blokovat Mezinarodni Hovory?

Jak blokovat mezinarodni hovory?

Jestli váš telefon umí blokovat hovory nebo SMS z vybraných čísel, najdete v návodu. Pro telefony s operačním systémem bývají v nabídce aplikace, které umí filtrovat hovory nebo SMS. Obvykle je najdete pod názvem "call blocker", "blacklist" apod.

Přečtěte si více

Související článek

Jak blokovat volání na 1188?

Stejně jako u m-platby lze hovory na tato čísla blokovat. Tuto možnost najdete v samoobsluze. Pokud si nevíte rady, zavolejte na zákaznickou podporu a požádejte o omezení odchozích hovorů. Operátor na čísle 1188 vám blokování odmítne.

Následně, jak zablokovat číslo z ciziny?

Přejděte do Nastavení > Telefon. Klepněte na Blokování hovorů a identifikace. V části „Aplikace, které mohou blokovat hovory a poskytovat ID volajícího" zapněte nebo vypněte požadovanou aplikaci. Jestli chcete, můžete přeřazením aplikací změnit jejich prioritu.
Jak zablokovat telefonní číslo Xiaomi?
Jak blokovat hovory z vybraných čísel?
  1. Otevřete aplikaci Telefon.
  2. V seznamu Nedávné vyhledejte volajícího, kterého chcete zablokovat.
  3. Klepněte na šipku vpravo od kontaktu.
  4. Na následující obrazovce klepněte na tlačítko Blokovat.
  5. Potvrďte svůj záměr stiskem tlačítka OK.

Někdo se také může ptát, jak si precist blokované zprávy?

Odblokování konverzace
  1. Spusťte aplikaci Zprávy .
  2. Klepněte na ikonu možností Spam a zablokované konverzace.
  3. Vyberte daný kontakt ze seznamu.
  4. Klepněte na Odblokovat. Jinak klepněte na šipku zpět .
Jak zablokovat telefonní číslo SMS?
Informaci o této možnosti naleznete v návodu vašeho mobilního telefonu. U telefonů, které tuto funkci podporují (např. Samsung), stačí zpravidla podržet prst na zprávě od odesílatele, kterého chceme zablokovat a v nabízeném menu se ukáže položka „Přidat do odmítnutých" či „Přidat do čísel spamu".

Související článek

Co znamená blokovat pop upy?

Pokud máte iPad nebo iPod touch, můžete přejít do nastavení a zapnout možnost blokování vyskakovacích oken. Tyto možnosti najdete i na Macu.

Jak zablokovat číslo 1188?

Stejně jako u m-plateb (viz samostatný tip) je možné volání na tato čísla zablokovat. Většinou to najdete někde v samoobsluze. Pokud si nevíte rady, prostě zavolejte na zákaznickou podporu a tam žádejte omezení odchozích hovorů. Jen jedna špatná zpráva, 1188 vám operátor odmítne zablokovat.
Někdo se také může ptát, jak se zbavit nezadoucich hovorů?
Možností, jak blokovat hovory, jsou desítky

Aplikací na blokování nevyžádaných hovorů je dnes celá řada. Kromě výše popsaných aplikací jmenujme třeba Call Blocker pro Android nebo českou aplikaci Zvednout to? pro iOS. A nezahálejí ani výrobci mobilů.

Proč mi volají čísla z ciziny?

Princip podvodného telefonátu

K útoku podvodníci využívají alternativních či IP operátorů, kterým je ukraden číselný rozsah. Tyto čísla mají zpravidla předvolbu cizí země, jako je např. Alžírsko či Afghánistán. Když na ně oběť zavolá, je přesměrována, a útočník následně profituje z propojovacích poplatků.
A další otázka, jak zablokovat telefonní číslo huawei?
Přejděte do Telefon > > Blokováno > > Černá listina, klepněte na a poté přidejte telefonní čísla, která chcete blokovat. Na obrazovce Telefon klepněte na kartu Kontakty ve spodní části obrazovky, klepněte na kontakt, který chcete blokovat a poté přejděte do > Na černou listinu.

Když to vezmeme v úvahu, jak blokovat číslo vodafone?

Další možnosti, jak můžete zdarma zablokovat SIMku:

Zavolejte zdarma na zákaznickou linku *77 (ze sítě Vodafone) nebo na 800 77 00 77 (z jiné sítě). Při volání ze zahraničí volejte na číslo s mezinárodní předvolbou +420 776 977 100 (hovor je účtován jako běžný hovor z navštívené země na české mobilní číslo).

By Cavanaugh

Similar articles

Jak zablokovat odchozí SMS? :: Jak spustit Defender?
Užitečné odkazy