Domovská stránka > K > Kde Je Na Klávesnici Delete?

Kde je na klávesnici Delete?

Klávesa Delete (anglicky odstranit) se nachází na počítačové klávesnici v oblasti systémových kláves. Značí se zkratkou Del. Slouží k vymazání znaku na pozici kurzoru během psaní, na rozdíl od klávesy Backspace, která maže znak na pozici před kurzorem.

Přečtěte si více

Související článek

Jak aktivovat klávesnici?

Přejděte na úvodní obrazovku a vyberte nastavení.

Někdo se také může ptát, kde je enter?

Klávesa Enter ↵ Enter je klávesa na pravém okraji počítačové klávesnice. Na klávesnici s číslicovým rozšířením se opakuje na pravém kraji této číslicové části.
Můžete se také zeptat, jak se píše na klávesnici děleno?
Je možné použít lomítko a je to.
...
Znak pro dělení na PC.
DěleníLevý AltPravý Alt
÷Ctrl + Alt + úAltGr + ú

Kde je levý Shift?

KDE SHIFT NAJDETE

Na klávesnici se nachází hned dvakrát, a to vlevo dole pod tlačítkem Caps Lock a vpravo dole pod tlačítkem Enter. Důvodem proč je na klávesnici hned dvakrát je, že člověk píšící všemi deseti potřebuje mít možnost stisknout tuto klávesu pohodlně zvlášť levou i pravou rukou.
A další otázka, jak rychle přepnout obrazovku?
Ano, jak jste si mohli všimnout podle nadpisu, přepínat okna můžete díky klávesové zkratce Alt + Tab. Samotné přepínání je velmi jednoduché. Stačí stisknout obě klávesy najednou a rázem se před vámi objeví nabídka všech otevřených oken, tedy aplikací.

Související článek

Jak zapnout klávesnici na notebooku HP?

Pokud má váš notebook podsvícenou klávesnici, můžete ji zapnout nebo vypnout stisknutím klávesy F5 nebo F4. Může být nutné současně stisknout funkční klávesu.

Když to vezmeme v úvahu, kde je na macbook delete?

Chybějící Delete

Můžete nalézt pouze klávesu Backspace, která však maže text v opačném směru. Pokud klávesu Delete postrádáte, stačí v kombinaci s klávesou Backspace držet i klávesu Fn a Delete je na světě. To platí pouze pro text, pro mazání souborů pak existuje kombinace Cmd a Backspace .
Lidé se také ptají, kde je klávesa děl?
02. K obyčejnému odstranění textu, souboru či složek slouží samostatná klávesa DELETE (z angl. = odstranit), která má na klávesnici své důležité místo. U standardní klávesnice je umístěna nahoře nad navigačními šipkami, u klávesnic s notebooky či jiných typů klávesnic se její umístění mění.

Kde je klávesa return na Macu?

Ekvivalenty kláves Windows na klávesnici Macu

Backspace nebo Delete: Stiskněte Delete. Enter nebo ⏎: Stiskněte Return.
Kde najdu return?
Kde je klávesa Return na klávesnici? Tlačítko Enter je obvykle umístěno na pravé straně klíč 3 a. klíč v pravém dolním rohu numerické klávesnice. A klávesu Return najdete na pravé straně hlavní alfanumerické části klávesnice.

Kde je Insert na notebooků?

Klávesa Insert (anglicky vložit) se nachází na počítačové klávesnici v oblasti systémových kláves. Klávesa přepíná režim vkládání a přepisování textu. Při režimu vkládání se nové znaky přidávají za pozici kurzoru, naopak při režimu přepisování znaky nahrazují text za kurzorem.

By Maggy Ziems

Similar articles

Jak zadat na klávesnici? :: Jak odemknout Excel pro úpravy?
Užitečné odkazy