Domovská stránka > K > Kde Je Delete Na Notebooků?

Kde je Delete na notebooků?

02. K obyčejnému odstranění textu, souboru či složek slouží samostatná klávesa DELETE (z angl. = odstranit), která má na klávesnici své důležité místo. U standardní klávesnice je umístěna nahoře nad navigačními šipkami, u klávesnic s notebooky či jiných typů klávesnic se její umístění mění.

Přečtěte si více

Související článek

Jak zapnout klávesnici na notebooku HP?

Pokud má váš notebook podsvícenou klávesnici, můžete ji zapnout nebo vypnout stisknutím klávesy F5 nebo F4. Může být nutné současně stisknout funkční klávesu.

Kde je na klávesnici Backspace?

Backspace (␈) je klávesa na počítačové klávesnici. Najdete ji napravo nahoře blízko největší klávesy Enter. Má jednoznačné použití, používá se pro mazání textu před kurzorem. Pokud chcete smazat celé slovo před kurzorem, stačí stisknout klávesovou zkratku Ctrl+Backspace.
Jak udělat F4?
Klávesové zkratky jsou klávesy nebo kombinace kláves, které nabízí alternativní způsob, jak udělat něco, k čemu byste jinak použili myš.
...
Klávesové zkratky pro kopírování a vkládání a další obecné klávesové zkratky.
Stisknutá klávesaAkce
ALT + F4Zavře aktivní položku nebo ukončí aktivní aplikaci.

A další otázka, jak zapnout f3?

podporují také stisknutí jediné klávesy – F3. Tato možnost je tedy zase o něco jednodušší, tedy rychlejší, efektivnější. Klávesu F3 pro vyhledávání podporují také nápovědy programů (vyvolávají se standardně přes F1), pro změnu ji nelze použít v nových verzích kancelářských balíků MS Office, zde je třeba zadat CTRL+F.
Když to vezmeme v úvahu, jak udělat f4 na notebooku?
Zkus levý Ctrl+Alt+ů. Jinak si můžeš přepnout na anglickou klávesnici Levý Alt+Shift a pak napíšeš dolar Shift+4.

Související článek

Jak skenovat na notebooku?

Chcete-li spustit program Malování, klikněte na lupu vedle tlačítka Start. Pokud chcete upravit kvalitu naskenovaného obrázku, můžete to provést v malování.

Můžete se také zeptat, jak napsat na mac?

Konkrétně zavináč napíšete kombinací Alt + 2. Zavináč je na klávese 2 navíc znázorněn a všechny znaky, které jsou na klávesách na této pozici, napíšete právě s kombinací stisknutých kláves s Altem. Klávesa Alt se v prostředí macOS označuje jako Option a nese znak ⌥.
Můžete se také zeptat, jak se píše rovná se na macu?
Držte zmáčknutý levý Alt (dole, vlevo od tlačítka mezerník). Na numerické klávesnici vyťukejte číselnou kombinaci 61 pro =, respektive 8800 pro ≠. Pusťte levý Alt a automaticky dojde k zápisu do textu.

Jak se píše lomeno na MacBooku?

Stiskneme levý Alt a držíme ho zmáčknutý. Na numerické části klávesnice zadáme číselný kód 47. Pustíme levý Alt a / se okamžitě napíše.
Jak se dává na počítači?
První a nejčastěji používaná kombinace je [pravý Alt] + [V]. Klávesa pravý Alt je někdy také označena [Alt Gr]. Druhou cestou jak napsat zavináč je stisknutí a držení klávesy [levý Alt] a na numerické klávesnici postupně stisknout klávesy [6] a [4].

Jak napsat zavináč ve Windows 10?

Neobvyklé znaky a jejich psaní
  1. Zavináč (@) – levý Alt + 64, pravý Alt Gr + V, anglická klávesnice Shift + klávesa 2/ě
  2. Dolar ($) – levý Alt + 36, pravý Alt Gr + ů, anglická klávesnice Shift + klávesa 4/č
  3. Euro (€) – levý Alt + 0128, pravý Alt Gr + E.

By Buehler

Similar articles

Jak používat Příkazový řádek? :: Kde je klávesa Command?
Užitečné odkazy