Domovská stránka > J > Jak Zvětšit Místo V Telefonu?

Jak zvětšit místo v telefonu?

Paměť mobilu lze zvětšit pomocí flash disku

Flash disky už v době cloudových úložišť tolik neletí, pořád ale své využití mají. Výrobci integrovali do flash disků micro USB / USB-C konektor, takže je lze zapojit přímo do telefonu. Můžete si tak přehrát film, seriál nebo prohlížet fotky, které jsou na něm uloženy.

Přečtěte si více

Související článek

Jak se dostat do stareho telefonu?

Pokud se přihlásíte ke svému účtu ve webovém prohlížeči na jakémkoli počítači nebo zařízení, budete moci používat správce zařízení. Po výběru zařízení z nabídky počkejte, až bude nalezeno jeho umístění.

Lidé se také ptají, kde je úložiště v mobilu?

Ve chvíli, kdy aplikaci nainstalujeme, už ale v interní úložišti zabírá několik stovek MB, v našem případě 350 MB a to není rozhodně málo. Pro zobrazení informací o úložišti stačí jít do nastavení systému a zde se obvykle nachází položka Úložiště a USB, nebo něco v tomto smyslu.
A další otázka, co je interní paměť telefonu?
Interní paměť je jedním z klíčových parametrů, který hraje (respektive by měl hrát) roli při výběru chytrého telefonu. Pokud koupíte mobil s příliš malou kapacitou, budete se potýkat s nutností mazat soubory a aplikace. Příliš velké úložiště zase znamená zbytečné navýšení ceny.

Někdo se také může ptát, co je jiné v uložišti iphone?

Většinu z vás zcela jistě zajímá, co to kategorie Jiné vlastně je, proč se zobrazuje, proč ji nemůžeme odstranit a proč sakra zabírá v úložišti tolik místa. Součástí kategorie Jiná jsou taková data, která vytvořila různé aplikace a systém je jednoduše nemá kam zařadit.
Jak smazat jiné na Macbooku?
Jak odstranit jiné soubory

Soubory můžete odstranit kliknutím pravým tlačítkem na ně a výběrem možnosti Odebrat do koše (nebo Koš, pokud jste v USA). Poté budete muset koš / koš vyprázdnit, jinak bude soubor stále v počítači Mac.

Související článek

Co používat místo Google Play?

Obchod Play není ve výchozím nastavení zahrnut. I ten má alternativy, například Yandex Store, Amazon Appstore nebo F-Droid. Jako náhradu lze použít zcela jiný systém.

Jak snizit uloziste iPhone?

Jak odstranit Systémová data v iPhone: Smazání cache v Safari. V Safari je oproti ostatním aplikacím možné cache a ostatní nepotřebná data smazat. Postupem času cache v Safari může zabírat mnoho místa v úložišti a odstranění může určitě pomoci.
Jak vycistit skrytou Mezipamet?
V aplikaci Chrome
  1. V telefonu nebo tabletu Android otevřete aplikaci Chrome .
  2. Vpravo nahoře klepněte na ikonu možností .
  3. Klepněte na Historie.
  4. V horní části vyberte časové období.
  5. Zaškrtněte políčka u možností „Soubory cookie a data webových stránek" a „Obrázky a soubory v mezipaměti".
  6. Klepněte na Vymazat data.

Co je to skryta Mezipamet?

Mezipaměť nebo-li Cache

Stručně řečeno jde o vyhrazený úložný prostor, který ukládá dočasná data. Ta slouží především k tomu, aby se aplikace, prohlížeče a weby mohly rychleji načítat a umožnily uživateli rychlejší a plynulejší prostředí. Navíc dochází ke snížení množství zpracovaných a spotřebovaných dat.
Následně, jak odstranit data z mobilu?
Vyčistěte zařízení od zastaralých a nepotřebných dat

Použijeme aplikaci SD Maid, která se osvědčila. Stáhněte si jej na Google Play Market, nainstalujte a spusťte. Klikněte na tlačítko Koš a počkejte, až systém shromáždí všechna data. Poté kliknutím na „Vymazat" vymažete data.

Když to vezmeme v úvahu, jak usetrit místo na iphone?

Kontrola využití úložiště přímo na zařízení
  1. Odložit aplikaci, čímž uvolníte místo, které využívá, ale necháte si na zařízení její dokumenty a data.
  2. Smazat aplikaci, čímž ji úplně odstraníte spolu se všemi jejími daty.
  3. U některých aplikací se může dát smazat i jenom část jejich dokumentů nebo dat.

By Demitria Levecke

Similar articles

Z jakých složek se skládá IP datagram? :: Co znamená ostatní v úložišti?
Užitečné odkazy