Domovská stránka > J > Jak Vyndat Sim Kartu Z Telefonu?

Jak vyndat SIM kartu z telefonu?

Nástroj pro manipulaci se SIM kartou zasuňte do otvoru v pouzdře SIM karty na straně telefonu. Vysuňte pouzdro SIM karty z telefonu. Otočte SIM kartu tak, aby seříznutým rohem směřovala k seříznutému rohu pouzdra SIM karty. Vložte SIM kartu do pouzdra SIM karty.

Přečtěte si více

Související článek

Jak se dostat do stareho telefonu?

Pokud se přihlásíte ke svému účtu ve webovém prohlížeči na jakémkoli počítači nebo zařízení, budete moci používat správce zařízení. Po výběru zařízení z nabídky počkejte, až bude nalezeno jeho umístění.

A jak dostat sim kartu z telefonu?

Vkládání a vyjímání SIM karty a paměťovou karty
 1. Otevřete přihrádku na SIM kartu a paměťovou kartu – přiložený nástroj pro otevření přihrádky zasuňte do otvoru u dané přihrádky.
 2. Vložte kartu nanoSIM kontakty směrem dolů do slotu 1 v přihrádce.
 3. Zasuňte přihrádku na SIM karty a paměťovou kartu zpět do slotu.
Jak vlozit SIM do telefonu?
Jak vložit SIM kartu
 1. Najděte SIM kartu.
 2. Otevřete držák SIM karty v zařízení. Umístění držáku SIM se může lišit v závislosti na zařízení. Postup nalezení a otevření držáku SIM karty vám sdělí výrobce zařízení.
 3. Vložte SIM kartu do držáku.
 4. Vložte držák SIM karty zpět do zařízení.

Kolik se vejde na SIM kartu kontaktů?

Hezký den, u nejnovějších SIM karet (typ uSIM) je kapacita telefonního seznamu 220 záznamů, počet SMS je 20 (a k tomu max. 8 SMS služby M-Banka).
Jak získat nano SIM Sazkamobil?
Dobrý den, Aleši, potřebujete-li nanoSIM můžete ji zakoupit na většině větších prodejních míst s terminálem SAZKY, je také možné Vám ji objednat u nás přes naší Zákaznickou linku *11 (800 77 11 11), nebo objednat v našem e-shopu https://portal.sazkamobil.cz/eshop/koupit-predplacenou-kartu .

Související článek

Jak načíst SD kartu?

Pokud vložíte kartu SD do příslušného slotu, počkejte, až ji počítač nahraje. Pokud nemáte vestavěnou čtečku paměťových karet, je třeba použít externí čtečku. Zapojte čtečku do portu počítače a vložte kartu do slotu.

Následně, jak vymenit sim za esim?

On-line – v Moje O2
 1. Přihlaste se do internetové samoobsluhy Moje O2 a vyberte tarif, pro který chcete vyměnit SIM kartu.
 2. Na detailu tarifu klikněte na Vyměnit SIM kartu.
 3. Objeví se informace o jednorázovém poplatku za výměnu.
 4. Vyberte si způsob doručení.
Můžete se také zeptat, jak registrovat novou sim kartu?
Pokud si přejete SIM kartu aktivovat dříve, jen zkrátka uskutečníte hovor. Tím dojde k její aktivaci. Postupně se pak během několika málo hodin nastaví také roaming, internet v mobilu, MMS a další služby, pokud jste si je s operátorem dohodli.

Co je PIN1?

Přístupové kódy

SIM karta je chráněna několika přístupovými kódy: PIN1 slouží k přístupu k běžným funkcím telefonu. PIN2 chrání pevnou volbu telefonního seznamu (využito např. O2)
A jak zmensit sim kartu do iphonu?
Pokud si na ořezávání SIM karty úplně nevěříte, nabízí se dvě možnosti. Můžete si ji nechat oříznout zdarma u vašeho operátora nebo využít bezplatné výměny na pobočce. Při samotném oříznutí si však nemusíte zálohovat kontakty a další data. Pokud naopak upřednostníte výměnu, nejprve si svá data zálohujte.

Jak funguje SIM karta?

SIM karta je modul, který umožňuje identifikovat telefonní číslo v mobilní síti. Každá SIM karta má nastaveno jedinečné sériové číslo a je na počátku přiřazena ke specifickému operátorovi. Lze na ni ukládat kontakty a jelikož je číslo vázáno přímo na ni, lze měnit mobilní telefony bez jeho ztráty.

By Kendell Sorace

Similar articles

Jak se zablokuje SIM karta? :: Jak vypada SIM karta?
Užitečné odkazy