Domovská stránka > J > Jak Snížit Latenci?

Jak snížit latenci?

Snížení latence v tomto scénáři můžete pak dosáhnout, jak pomocí zkrácení doby přípravy snímku na straně CPU (upgrade za výkonnější CPU), tak také zkrácením doby renderingu snímku na GPU(upgrade za výkonnější GPU nebo snížením náročnosti hry v jejím nastavení).

Přečtěte si více

Související článek

Jak snizit Pink?

Počítač, na kterém hrajete hry, byste měli připojit k internetu pomocí kabelu UTP. Snížení webového PINGu je základní věc, kterou byste měli udělat.

Jak zjistit Pink?

Test pingu je prováděn přes websockets. Výsledky jsou blízké testu přes ICMP (ping přes příkazovou řádku či konzoli). Změřte si odezvu (ping) vůči serverům umístěným po celém světě najednou na zde. Výsledky nelze sdílet, obsah na této stránce zůstane do jejího opuštění.
A další otázka, jak poznám že mám rychlý internet?
Obecně lze považovat za uspokojivé hodnoty nad 20 Mb/s při rychlosti stahování a nad 10 Mb/s při rychlosti nahrávání. S takovou rychlostí internetu můžete víceméně bez problému surfovat internetem, pracovat nebo sledovat filmy online ve Full HD rozlišení.

A kolik má být upload?

Rychlost připojení
Rychlost připojeníPočet uživatelůPočet zařízení
Až 10 Mb/s1-2 nenároční uživatelé1-3 zařízení
Až 50 Mb/s1-2 nenároční uživatelé1-3 zařízení
50 až 250 Mb/s3-5 průměrných uživatelůAž 10 zařízení
250 Mb až 1Gb/s5+ náročných uživatelů10+ zařízení
Jak zlepšit ping v Lolku?
Oprava 1: Stáhněte si nejnovější herní patche

Pokud zjistíte, že máte vysoký ping pouze u LOL, kontaktujte Riot Games pro pomoc. Můžete buď odeslat tiket, nebo počkat, až problém sami vyřeší (např. Vydat nové herní patche).

Související článek

Jak snizit Vybijeni baterie?

Existuje 8 tipů, jak prodloužit výdrž baterie telefonu. Chcete-li prodloužit výdrž baterie, upravte jas displeje, snižte podsvícení a procesy na pozadí. Baterii telefonu můžete šetřit instalací energeticky úspornějších aplikací.

Co ovlivnuje latenci?

Klíčový vliv na latenci má přetížení linky a agregace vašeho internetového připojení. V momentě, kdy linku využíváte pouze vy, může být latence příkladná. Jakmile se však připojí více lidí, může odezva skokově narůst.
Jak se zbavit lagu?
Nejrychlejším řešení je přeladění vysílacího kanálu nebo umístění wifi do jiného, vhodnějšího místa.

Jak rychlý internet na hrani her?

Hraní her má o řád nižší požadavky. Připojení k internetu s rychlostí 10 Mbps bývá pro hry naprosto dostačující.
Když to vezmeme v úvahu, co je to lagovat?
Význam: Lagy - slangové označení pro výpadky či výrazné zpomalení připojení k síti. Lagy mohou být příznakem nějaké poruchy serveru či zhoršené kvality připojení k internetu. Lagy mohou velmi znepříjemnit požitek z hraní her či surfování po webu.

Někdo se také může ptát, jak ping seznam?

Vybereme si třeba server www.seznam.cz. Do příkazového řádku napíšeme ping www.seznam.cz a dáme "Enter". Pokud vám nejde ping na bránu nebo dále do internetu, kontaktujte nás – problém zřejmě není u vás.

By Sansone

Similar articles

Jak dlouho Dorucuje UPS? :: Co dělá ping?
Užitečné odkazy