Domovská stránka > C > Co Dělá Ping?

Co dělá ping?

Program ping (anglicky Packet InterNet Groper) umožňuje prověřit funkčnost spojení mezi dvěma síťovými rozhraními (počítače, síťová zařízení) v počítačové síti, která používá rodinu protokolů TCP/IP. ping při své činnosti periodicky odesílá IP datagramy a očekává odezvu protistrany.

Přečtěte si více

Související článek

Co dělá chladič?

Má to svůj smysl. Účelem chladiče je co nejúčinněji chladit chladicí kapalinu, která se pak vrací do bloku motoru, kde se ohřívá. hliník, měď a železo jsou některé z materiálů, z nichž se chladiče skládají. Kapalinou je obvykle voda nebo olej.

Následně, co je to ping mŠ?

Ping se měří v milisekundách (ms) a slouží ke kontrole rychlosti internetového spojení mezi dvěma zařízeními připojenými k síťi. Jeho hodnota se neustále mění v závislosti na mnoha faktorech, díky němu máte ale povědomí o aktuální latenci mezi vaším počítačem a serverem, ke kterému se pokoušíte připojit.
Můžete se také zeptat, jaký by měl být ping?
Ping sledují velmi úzkostlivě hlavně hráči multiplayerových počítačovách her. S vyšším pingem je reakce hráče „zpomalená", a proto je ve velké nevýhodě. Abyste měli šanci uspět, optimální ping pro tyto hry je v rozmezí 0 až 50 ms (milisekund).

Jak zlepsit ping v CSGO?

Jak snížit ping pří hraní
 1. Pro začátek je potřeba zjístit vaší rychlost internetu např.
 2. Nyní je potřeba změnit nastavení hry.
 3. Nyní otevřete soubor/cstrike/cfg/autoexec.cfg a do nej napiste toto (podle rychlosti vašeho internetu)
Když to vezmeme v úvahu, jak zlepsit latenci?
Mezi akce, které mohou zlepšit latenci, patří:
 1. Použít pro připojení ethernetový kabel namísto Wi-Fi připojení.
 2. Resetovat směrovač nebo modem.
 3. Limitovat používání Internetu dalšími zařízeními v domácí síti.
 4. Ukončit aplikace, které využívají domácí síť. Poznámka:
 5. Kontaktujte svého poskytovatele služeb Internetu.

Související článek

Co dělá klávesa F4?

Klávesa F4 je jedinou z prvních pěti funkčních kláves, která dnes nemá obecný význam. Lze ji použít k zavření aktivního okna.

Pokud jde o toto, co je to ping ve hře?

Minimální rychlost internetového připojení se odvíjí od konkrétní hry a také herní platformy. V případě hraní her online je důležitá nejen rychlost stahování a odesílání dat, ale také takzvaný ping, který představuje rychlost odezvy a měří se v milisekundách.
Jak spustit ping?
Klikněte na ikonu „CMD" nebo ikonu „Příkazový řádek". Nyní se otevře okno příkazového řádku. Do prvního řádku zadejte příkaz PING a poté IP adresu (např. PING 10.26.76.1) a stiskněte klávesu Enter.

Navíc, proč mám tak pomalý internet?

Dvěma nejčastějšími příčinami slabého výkonu internetu jsou spyware a viry. Spyware může zpomalit systém tak, že bude rušit váš počítač a zabere si internetové připojení jenom pro sebe. Spyware sleduje to, jak používáte internet a klávesnici, a to počítač zpomaluje.
Jak se měří ping?
Abyste test provedli, stiskněte kombinaci kláves [Windows] + [R], do okna »Otevřít« napište „cmd" a stiskněte [Enter]. Otevře se okno s příkazovým řádkem, kam napište příkaz „ping -t google.com" a stiskněte [Enter]. Nechte test běžet několik vteřin a přerušte ho stiskem kombinace kláves [Ctrl] + [C].

Někdo se také může ptát, co to je jitter?

jitter: V souvislosti s Latencí možná narazíte i na údaj jitter. Jedná se o hodnotu opět měřenou v milisekundách, podle které poznáte nežádoucí kolísání v rychlostech odezvy. Tento parametr pomáhá odhalit, jak je internetové připojení stabilní.

By Beore Sollock

Similar articles

 • Co dělá Ctrl Alt?

  Lze říci, že při použití této klávesové zkratky dojde k přerušení probíhající operace. Během okamžiku před spuštěním počítače (před spuštěním operačního systému) nebo v systémech DOS, Windows 3.0 a raných verzích Windows nebo OS/2 se tímto způsobem restartuje počítač.

 • Co delat kdyz si iPhone dělá co chce?

  Ujistěte se, že je obrazovka čistá, bez nečistot nebo kapek vody, a pokud je obrazovka příliš citlivá, restartujte zařízení. Kryty a chrániče obrazovky by měly být odstraněny.

 • Co dělat když mám velký ping?

  Pokud najdete problém v zastaralém směrovači, možná se vám ho podaří vyřešit. Pokud zaznamenáte zlepšení, zkuste jiný. Často kontrolujte počítač, může to mít negativní vliv na ping.

 • Jak se dělá grafika?

  K tvorbě grafiky nemusíte používat žádný program. Existují online editory, které vytvářejí jednoduchou grafiku. Jedním z nejlepších způsobů, jak vytvořit jednoduchou grafiku, je aplikace Canva. Základní verze aplikace Canva je zdarma.

 • Co dělá SSD disk?
 • Co dělá adware?
 • Co dělá kernel?
Jak snížit latenci? :: Jak pracovat s Postman?
Užitečné odkazy