Domovská stránka > C > Co Dělat Když Telefon Funguje Ale Nic Se Nezobrazuje?

Co dělat když telefon funguje ale nic se nezobrazuje?

Umístěte svůj smartphone na chladné místo

Telefon s černým displejem se na sluníčku přirozeně zahřívá mnohem rychleji. Zkuste ho přesunout do stínu. Jakmile zařízení trochu vychladne, může se stát, že začne opět správně fungovat. Teprve po pár desítkách minut zkontrolujte, zda displej opět naskočil.

Přečtěte si více

Související článek

Jak funguje spínač?

Elektrický obvod je v jedné poloze přerušen. Při stisknutí kontaktů v druhé poloze je obvod uzavřen. Jeden obvod je ovládán z jednoho místa. Jeho analogy jsou zabudovány buď ve svítidlech, nebo v přívodních kabelech.

A další otázka, jak se dostat do telefonu když nefunguje displej?

V tomto případě je záchrana dat vcelku snadná. K telefonu stačí připojit OTG kabel – na jedné straně zpravidla micro USB nebo USB-C a na druhé samice USB A konektoru. K němu následně připojíte myš od počítače a na displeji se zobrazí kurzor.
A na co reaguje dotykový displej?
Dotyková obrazovka (anglicky touchscreen) je elektronický vizuální displej, který zaznamenává přítomnost a přesné místo doteku na displeji. Nejčastěji se k doteku využívají prsty a ruce, většina dotykových obrazovek však reaguje i na předměty, např. dotykové pero (stylus).

A jak lze vypnout zaseknuty mobil?

U telefonů s Androidem stačí dlouze podržet power tlačítko (zamykací tlačítko). Po pár sekundách se na displeji zobrazí nabídka s možností restartu, vypnutí telefonu či přechodu zařízení do nouzového režimu.
Kolik stojí oprava skla na telefonu?
Cena se odvíjí od velikosti vašeho displeje, náročnosti práce na výměně displeje a také na použitých materiálech. Proto je obecné určení opravy ceny displeje telefonu poměrně náročné. Oprava se pohybuje v rozmezí od 300 do 1 300 Kč. Zkušení pracovníci by ale měli určit cenu předem.

Související článek

Co delat s Trojskym konem?

Jak odstranit koně? Nejlepším způsobem ochrany zařízení je použití spolehlivé antivirové ochrany. Je nutné ručně odstranit všechny programy, které jsou s nalezeným koněm spojeny.

Jak oživit telefon?

Vyzkoušejte tvrdý restart

Pokud je mobil pouze „zamrznutý", pak by mělo dojít buď k jeho restartování, nebo vypnutí (v takovém případě ho následně kratším stiskem tlačítka znovu zapněte). Jestliže tato metoda nepomůže, zkuste tlačítko pro zapnutí/vypnutí držet po dobu 30 sekund.
Někdo se také může ptát, proč se mi nechce nabít telefon?
Zkontrolujte, zda kabel a nabíječka fungují. Zkuste je použít s jiným zařízením. Zkontrolujte, zda je kabel bezpečně připojen k nabíječce a k telefonu. Ověřte, zda v portu telefonu není prach nebo nečistota.

Jak zprovoznit mobilní telefon?

Nejprve telefon plně nabijte, abyste měli na nastavování základních parametrů plnou baterii. V každém balení je přiložena kompatibilní síťová nabíječka. Do svého telefonu vložte kartu SIM. Většina mobilních zařízení má zdířku s krytem umístěnou na některé boční straně.
Jak odemknout Android telefon s rozbitým displejem?
Odemkněte telefon Android pomocí účtu Samsung

Navštivte https://findmymobile.samsung.com/login.do v počítači nebo jiném zařízení a přihlaste se pomocí informací o svém účtu. Vyhledejte možnost Odemknout obrazovku na postranním panelu, abyste věděli, jak zařízení odemknout.

Jak dostat fotky z rozbitého Samsungu?

Aplikace k záchraně dat pro Android

V obchodě Google Play můžete najít třeba aplikaci Deleted Photo Recovery, která umí obnovit fotky smazané z interní paměti telefonu i z externí SD karty.

By Sela

Similar articles

Jak se dostat do stareho telefonu? :: Jak si stáhnout aplikaci?
Užitečné odkazy