Domovská stránka > J > Jak Pripojit Dsl Internet?

Jak pripojit DSL internet?

Kabel má nejčastěji na obou koncích konektor RJ11 (výjimečně RJ45). Kabel od telefonní zásuvky zapojte do modemu s označením DSL (konektor má nejčastěji šedou nebo černou barvu). Nyní se dostáváte k propojení modemu a PC. To zvládnete pomocí žlutého LAN kabelu, který má na obou koncích konektor RJ45.

Přečtěte si více

Související článek

Jak zrychlit Internet v mobilu?

Aplikace zrychlí rychlost vašeho internetu. Může to být mistr rychlosti internetu. Aplikaci je třeba stáhnout, nainstalovat a spustit. Povolte přístup, pokud vyžaduje práva roota.

Jak funguje internet DSL?

Princip fungování DSL spočívá ve využití volného frekvenčního pásma telefonních přípojek. Pro hlasové služby se používají frekvence do 3400 Hz, které běžnému hlasovému provozu plně postačují. Vyšší frekvence jsou volné pro vysokorychlostní přenos dat.
Co je DSL kabel?
DSL (anglicky Digital Subscriber Line) je technologie, která umožňuje využít stávající účastnické telefonní vedení pro vysokorychlostní přenos dat. Jednotlivé typy DSL se liší v používaném frekvenčním pásmu, maximální rychlosti a dosahu.

Jak na bezdratovy internet?

Pro připojení k bezdrátovému internetu je potřeba Wifi router. Jedná se o dokonalejší zařízení, které vám dává možnost využívat jak klasického pevného připojení LAN, tak i vysílat bezdrátové připojení. Samotný signál může být chráněný heslem pro připojení.
Jak nastavit DSL?
Krok 1: Otevřete webový prohlížeč a do adresního řádku zadejte IP adresu routeru ADSL (výchozí IP adresa je 192.168.1.1). Pak stiskněte klávesu Enter. Krok 2: Zadejte přihlašovací jméno a heslo (výchozí jméno je admin a heslo také admin). Klikněte na tlačítko Přihlásit (Login).

Související článek

Jak rychlý internet pro Netflix?

Pokud chcete sledovat ve vysokém rozlišení, potřebujete předplatné. Rychlost internetu by měla být alespoň 5 megabitů za sekundu.

Jak zapojit kabelovy internet?

Co je potřeba k připojení přes kabelovou televizi

Z ní jsou vyvedeny dva kabely: jeden pro kabelovou televizi, druhý pro internet. Druhý kabel je nutné ještě připojit ke speciálnímu CATV modemu, ze kterého další kabel (klasický ethernetový s koncovkou RJ-45) vede do počítače nebo jiného síťového zařízení.
Co je DSL číslo?
DSL je zkratka anglického výrazu Digital Subscriber Line - digitální účastnická přípojka. Jedná se o technologii pro připojení k internetu prostřednictvím běžné telefonní přípojky. K základním výhodám patří vysoká rychlost přenosu, spolehlivost a permanentní připojení k internetu.

Co je DSL a ADSL?

ADSL (Asymmetric Digital Subscriber Line) je asymetrická digitální linka. Její rychlost je ve směru k uživateli (stahování, download, downstream) vyšší než rychlost směrem od uživatele (odesílání, upload, upstream). Ostatní typy linek řešených přes DSL mohou být totiž, na rozdíl od ADSL, symetrické.
Co znamená zkratka DSL?
DSL je zkratka anglického výrazu Digital Subscriber Line - digitální účastnická přípojka. K internetu jste připojení standardním dvoudrátovým vedením, které bylo původně určené pro telefony pevné linky. Proto se mu říká pevný internet.

Jak připojit modem na Wi-Fi?

Jediné dva kabely, které budete muset natrvalo zapojit, jsou napájecí (zapojte podle návodu) a kabel ze zásuvky od vašeho internetového poskytovatele. Ten zapojte do zdířky označené jako WAN, někdy také Internet. Než nastavíte bezdrátovou síť, bude potřeba k routeru připojit kabelem také počítač nebo notebook.

By Iinden Forchione

Similar articles

Jak dostat internet na chatu? :: Jak zjistit typ Bluetooth v mobilu?
Užitečné odkazy