Domovská stránka > J > Jak Funguje Internet Dsl?

Jak funguje internet DSL?

Princip fungování DSL spočívá ve využití volného frekvenčního pásma telefonních přípojek. Pro hlasové služby se používají frekvence do 3400 Hz, které běžnému hlasovému provozu plně postačují. Vyšší frekvence jsou volné pro vysokorychlostní přenos dat.

Přečtěte si více

Související článek

Jak funguje spínač?

Elektrický obvod je v jedné poloze přerušen. Při stisknutí kontaktů v druhé poloze je obvod uzavřen. Jeden obvod je ovládán z jednoho místa. Jeho analogy jsou zabudovány buď ve svítidlech, nebo v přívodních kabelech.

Když to vezmeme v úvahu, jak na bezdratovy internet?

Pro připojení k bezdrátovému internetu je potřeba Wifi router. Jedná se o dokonalejší zařízení, které vám dává možnost využívat jak klasického pevného připojení LAN, tak i vysílat bezdrátové připojení. Samotný signál může být chráněný heslem pro připojení.
Navíc, co je dsl číslo?
DSL je zkratka anglického výrazu Digital Subscriber Line - digitální účastnická přípojka. Jedná se o technologii pro připojení k internetu prostřednictvím běžné telefonní přípojky. K základním výhodám patří vysoká rychlost přenosu, spolehlivost a permanentní připojení k internetu.

Co je to DSL router?

DSL modem (anglicky Digital Subscriber Line Transceiver) neboli modem pro digitální zákaznickou přípojku je zařízení používané k připojení počítače k DSL lince. Umožňuje-li modem připojení více počítačů, označujeme ho jako DSL router.
Navíc, co je dsl a adsl?
ADSL (Asymmetric Digital Subscriber Line) je asymetrická digitální linka. Její rychlost je ve směru k uživateli (stahování, download, downstream) vyšší než rychlost směrem od uživatele (odesílání, upload, upstream). Ostatní typy linek řešených přes DSL mohou být totiž, na rozdíl od ADSL, symetrické.

Související článek

Co dělat když telefon funguje ale nic se nezobrazuje?

Telefon s černým displejem se na slunci mnohem více zahřívá. Přesuňte jej do stínu. Zařízení může opět fungovat, jakmile se trochu ochladí. Po několika minutách zkontrolujte, zda se displej opět rozsvítil.

Jak přijímat internet?

Internet na doma: Jaké existují možnosti připojení?
 1. Kabelové připojení Oblíbený způsob připojení k internetu je přes kabelovou televizi.
 2. Pevné ADSL připojení
 3. Bezdrátový internet 4G/5G LTE.
 4. Bezdrátové Wi-Fi připojení od místních providerů
Jak dostat internet na chatu?
Alternativním řešením je LTE modem. Do něj pouze strčíte datovou SIM a zapojíte ho do zásuvky. Během chvilky si tak vyrobíte bezdrátovou síť. Jak vidíte, na chatě se zvládnete připojit i bez kabelu.

Kolik stojí pripojeni k internetu?

Tarify připojení k internetu – metalická datová síť (LAN)
TarifMaximální rychlost stahování (download)Měsíční paušál vč. DPH
LAN 100100 Mb/s499,- Kč
LAN 300300 Mb/s599,- Kč
LAN 500500 Mb/s899,- Kč
LAN 10001000 Mb/s1099,- Kč
Když to vezmeme v úvahu, kolik stojí internet za mesic?
Pravidelné měsíční platby
SlužbaInternet Start PlusInternet Optimal Plus
Cena za měsíc349 Kč499 Kč
Splátka modemu 24 měsíců / 12 měsíců41 Kč / 82 Kč41 Kč / 82 Kč

Když to vezmeme v úvahu, jak nastavit dsl?

Krok 1: Otevřete webový prohlížeč a do adresního řádku zadejte IP adresu routeru ADSL (výchozí IP adresa je 192.168.1.1). Pak stiskněte klávesu Enter. Krok 2: Zadejte přihlašovací jméno a heslo (výchozí jméno je admin a heslo také admin). Klikněte na tlačítko Přihlásit (Login).

By Hirz

Similar articles

 • Jak zrychlit Internet v mobilu?

  Aplikace zrychlí rychlost vašeho internetu. Může to být mistr rychlosti internetu. Aplikaci je třeba stáhnout, nainstalovat a spustit. Povolte přístup, pokud vyžaduje práva roota.

 • Jak rychlý internet pro Netflix?

  Pokud chcete sledovat ve vysokém rozlišení, potřebujete předplatné. Rychlost internetu by měla být alespoň 5 megabitů za sekundu.

 • Jak funguje Apple penezenka?

  Velmi jednoduché. Telefon můžete používat v obchodě, pokud ho přiložíte k terminálu. Rozsvítí se obrazovka, otevře se aplikace peněženka a vy vyberete kartu, kterou chcete platit. Přiložením prstu na tlačítko Domů platbu potvrdíte.

 • Jak funguje CRM?

  Všechna oddělení mají stejné informace na jednom místě. Každý zaměstnanec má přístup k údajům, které potřebuje ke své práci. V softwaru se ukládají nejen kontaktní údaje o zákaznících, ale také se přidává komunikace, například e-maily a zprávy.

 • Jak funguje Google disk?
 • Jak funguje IMAP?
 • Jak funguje NFC?
Co to je WPS? :: Jak zrušit účet ve Windows 10?
Užitečné odkazy