Domovská stránka > C > Co Dělat Když Mám Velký Ping?

Co dělat když mám velký ping?

Problém zkuste hledat i v zastaralém routeru. Vyzkoušejte jiný a uvidíte-li zlepšení, jste na správné cestě. Negativní vliv na ping mohou mít i malware nebo viry, provádějte pravidelnou kontrolu počítače.

Přečtěte si více

Související článek

Co delat s Trojskym konem?

Jak odstranit koně? Nejlepším způsobem ochrany zařízení je použití spolehlivé antivirové ochrany. Je nutné ručně odstranit všechny programy, které jsou s nalezeným koněm spojeny.

Když to vezmeme v úvahu, co to je jitter?

jitter: V souvislosti s Latencí možná narazíte i na údaj jitter. Jedná se o hodnotu opět měřenou v milisekundách, podle které poznáte nežádoucí kolísání v rychlostech odezvy. Tento parametr pomáhá odhalit, jak je internetové připojení stabilní.
Jak zjistit download?
Test rychlosti internetového připojení spustíte tlačítkem Spustit měření. Doba trvání testu se pohybuje okolo 30 sekund. Při samotném měření dochází ke zjištění rychlosti stahování (download), rychlosti nahrávání (upload) a aktuální odezvy (ping), která hraje velkou roli například při hraní online videoher.

Navíc, jak zjistit rychlost připojení wifi?

Jeden takový malý užitečný trik – spusťte si příkazovou řádku a tam použijte „netsh wlan show interfaces" – pokud máte aktivní WiFi připojení, tak se objeví přehled parametrů. Mezi nimi bude i Receive rate (Mbps) Transmit rate (Mbps) – tedy rychlost příjmu (receive) a odesílání (transmit).
Jak zjistit rychlost dát?
Zmínit mohu například speedtest.net, rychlost.cz/speedtest nebo fast.com. Svoji funkci na měření má i Google. Tuto možnost najdete po zadání sousloví „speed test" do Google vyhledávače. Test trvá přibližně 30 sekund.

Související článek

Co dělat když Word neodpovídá?

Pokud najdete požadovaný soubor aplikace Word, vyberte možnost Obnovit a obnovte soubor.

Můžete se také zeptat, jak zlepšit ping v lolku?

Oprava 1: Stáhněte si nejnovější herní patche

Pokud zjistíte, že máte vysoký ping pouze u LOL, kontaktujte Riot Games pro pomoc. Můžete buď odeslat tiket, nebo počkat, až problém sami vyřeší (např. Vydat nové herní patche).
Jak zmerit latenci?
Základním programem, který se pro test internetové linky používá, je příkaz ping. V operačním systému Windows ho spustíte z příkazové řádky (stiskněte kombinaci kláves Windows + R, napište cmd a stiskněte enter).

Pokud jde o toto, jak snížit latenci?

Snížení latence v tomto scénáři můžete pak dosáhnout, jak pomocí zkrácení doby přípravy snímku na straně CPU (upgrade za výkonnější CPU), tak také zkrácením doby renderingu snímku na GPU(upgrade za výkonnější GPU nebo snížením náročnosti hry v jejím nastavení).
Následně, co ovlivnuje latenci?
Klíčový vliv na latenci má přetížení linky a agregace vašeho internetového připojení. V momentě, kdy linku využíváte pouze vy, může být latence příkladná. Jakmile se však připojí více lidí, může odezva skokově narůst.

Pokud jde o toto, jak ping seznam?

Vybereme si třeba server www.seznam.cz. Do příkazového řádku napíšeme ping www.seznam.cz a dáme "Enter". Pokud vám nejde ping na bránu nebo dále do internetu, kontaktujte nás – problém zřejmě není u vás.

By Gilbye Quinnan

Similar articles

Jak člověk dostane ALS? :: Jak snizit Pink?
Užitečné odkazy