Domovská stránka > C > Co Dělat Když Mi Nefunguje Nabíječka?

Co dělat když mi nefunguje nabíječka?

Jestliže nabíjíte z portu USB, zkuste jiný port, nebo ještě lépe jiný počítač.
  1. Zkontrolujte zásuvku.
  2. Častou příčinou problémů s nabíjením je kabel.
  3. Příčinou může být znečištěný konektor.
  4. Pokud s telefonem pracujete, bude se nabíjet pomaleji.
  5. Nabíjení z USB portu je pomalé

Přečtěte si více

Související článek

Co delat s Trojskym konem?

Jak odstranit koně? Nejlepším způsobem ochrany zařízení je použití spolehlivé antivirové ochrany. Je nutné ručně odstranit všechny programy, které jsou s nalezeným koněm spojeny.

Jak opravit nabíjení telefonu?

Zkontrolujte, zda kabel a nabíječka fungují.
  1. Zkuste je použít s jiným zařízením.
  2. Zkontrolujte, zda je kabel bezpečně připojen k nabíječce a k telefonu.
  3. Ověřte, zda v portu telefonu není prach nebo nečistota.
Jak nastavit nabíjení baterie?
V menu aplikace zvolte Nastavení hardwaru a dále Napájení. Nastavení prahů baterie se nachází téměř až na konci okna. Tady si lze nastavit práh zahájení a skonční nabíjení. Baterie se tak může začít nabíjet při poklesu na 70 % kapacity a skončit nabíjení při 90 % kapacity.

A další otázka, proč nenabíjí mobil?

Například adaptér může mít prasklinu nebo kabel může být na nějakém místě přerušený. Stejně tak si prohlédněte nabíjecí konektor a nabíjecí zásuvku na telefonu, které mohou být zdeformované. Jestli si všimnete, že konektor ze zásuvky snadno vyklouzne, může to být příčina vašich potíží s nabíjením.
Následně, co delat kdyz mi nefunguje nabíječka na iphone?
Restartujte iPhone nebo iPod touch. Zkuste jiný USB kabel nebo nabíječku. Přesvědčte se, že máte nejnovější verzi iOS. Kontaktujte podporu Apple a domluvte si servis.

Související článek

Co dělat když Word neodpovídá?

Pokud najdete požadovaný soubor aplikace Word, vyberte možnost Obnovit a obnovte soubor.

A další otázka, jak poznat vadnou nabijecku?

Nabíječka je vadná pokud notebook nejde zapnout nebo nejde nabíjet. Samozřejmě je dobré si vyzkoušet jinou nabíječku ve funkčním notebooku a otestovat jestli nabíjí, protože na noteboocích se často poškozují napájecí konektory a to pak není závada v nabíječce.
Jak opravit nabíjecí konektor?
Vsuňte jehlu očkem napřed do otvoru konektoru a snažte se ze dna vyškrábnout usazený prach. Tahem jehly ho vytáhněte z konektoru ven. Po chvíli zjistíte, že dostáváte ven značně velké množství prachu.

Jak vycistit USB nabijeni mobil?

Špína je totiž udusaná a natlačená vzadu a tvoří vážně pevnou vrstvu. Abyste se jí zbavili, budete potřebovat něco ostrého a tenkého, třeba špendlík nebo šicí jehlu. Nejbezpečnější bude použít nějaký nevodivý materiál, třeba dřevěné párátko.
Když to vezmeme v úvahu, kolik stojí výměna nabíjecího konektoru?
Jedna z nejčastějších závad mobilních telefonů a tabletů je utržený systémový konektor. Výměna micro USB konektoru stojí u většiny modelů 600 až 800,- Kč.

Jak nastavit baterii v notebooku?

Nejjednodušším způsobem kalibrace baterie notebooku je nechat ji opakovaně nabít do plné kapacity a pak ji opět vybít. Abyste nemuseli celou dobu na notebooku pracovat, můžete ve Windows upravit nastavení tak, aby notebook při neaktivitě nepřešel do režimu spánku či hibernace.

By Rosario

Similar articles

Jak nastavit stav baterie? :: Proč mi nefunguje krokoměr?
Užitečné odkazy