Domovská stránka > J > Jak Se Dělá Grafika?

Jak se dělá grafika?

Na vytvoření hezké grafiky není nutný Photoshop. Na internetu je mnoho dostupných online editorů, ve kterých jednoduchou grafiku vytvoříte snadno a rychle. Jednou z nejlepších aplikací na tvorbu jednoduché grafiky je Canva . Canva je uživatelsky velmi přívětivá a v základní verzi je zdarma.

Přečtěte si více

Související článek

Co dělá chladič?

Má to svůj smysl. Účelem chladiče je co nejúčinněji chladit chladicí kapalinu, která se pak vrací do bloku motoru, kde se ohřívá. hliník, měď a železo jsou některé z materiálů, z nichž se chladiče skládají. Kapalinou je obvykle voda nebo olej.

Jak upravit fotku v Canva?

Vlevo v menu, záložka LAYOUTS (rozvržení koláže) vyberete, jak má koláž vypadat. V záložce UPLOADS je možné nahrát vlastní fotky z počitače. A poté je tahem přesunout do jednotlivých chlívečků. S fotkami je možné poté hýbat, upravovat je, přidávat filtry, měnit barvu pozadí, měnit průhlednost, atd.
Můžete se také zeptat, jak zrušit canvu?
Z vašeho účtu Canva Pro stačí pouze – Nastavení účtu, vyberte kartu Fakturace a týmy, přejděte dolů na Předplatné a klikněte na Zrušit předplatné.

Jak prezentovat grafiku?

V rastrové grafice lze obrázek snadno pořídit pomocí fotoaparátu nebo skeneru. Překročí-li složitost grafického objektu určitou mez, začne být vektorová grafika náročnější na operační paměť a procesor než grafika bitmapová.
Jak si vyrobit vlastní plakát?
Vyberte si jeden nosný prvek (nadpis, obrázek, logo, slogan, produkt) a z něj vycházejte. Někdy stačí kvalitní fotografie přírody, modelky či produktu. Vhodná otázka na velkém bílém pozadí či kreativní grafický motiv. Některé plakáty naopak obsahem naschvál šokují aby se při nich lidé zastavili.

Související článek

Co dělá klávesa F4?

Klávesa F4 je jedinou z prvních pěti funkčních kláves, která dnes nemá obecný význam. Lze ji použít k zavření aktivního okna.

Kde vytvorit plakát?

Canva vám nenahradí práci kvalitního grafika, ale velmi dobře poslouží pro instatní materiály vhodné ke sdílení na sociálních sítích, webu nebo e-mailu. Na bázi tisíců designových šablon a prvků si jednoduše poskládáte letáček, pozvánku, infografiku nebo příspěvek na Facebook.
Pokud jde o toto, kde vytvořit poster?
U některých programů, zejména v případě asi nejhojněji využívaného MS Office PowerPoint, lze na internetu nalézt opravdu hodně volně šiřitelných templátů (jakýchsi návrhů na postery), což zejména u méně zkušeného uživatele významně snižuje čas nutný k vytvoření posteru.

Který program slouží pro tvorbu vektorové grafiky?

Mezi nejpoužívanější vektorové programy patří Adobe Illustrator, CorelDRAW nebo Xara Designer Pro.
Když to vezmeme v úvahu, v jakém programu kreslit?
Nejlepší programy pro kreslení, a úpravu fotografií na počítači
 • GIMP 2.8 – open source.
 • Paint.NET 4 – freeware.
 • Pinta 1.6 – open source.
 • StylePix 1.1 – freeware.
 • MyPaint 1.3 – freeware.
 • Speedy Painter 3.4 – freeware.
 • PhotoScape 3.7 – freeware.
 • PhotoFiltre 10.1 – freeware pro nekomerční použití

Někdo se také může ptát, jak vytvořit grafiku pro web?

Chcete‑li vytvořit webový proužek, postupujte takto:
 1. Zvolte správnou velikost dokumentu. Pro bannery obvykle vyhovuje formát A4.
 2. Pomocí nástroje Obdélník vytvořte osnovu banneru a určete vhodné rozměry.
 3. Přidejte grafiku, text, přechod apod. Popusťte při tom uzdu své tvořivosti.

By Cnut

Similar articles

 • Co dělá Ctrl Alt?

  Lze říci, že při použití této klávesové zkratky dojde k přerušení probíhající operace. Během okamžiku před spuštěním počítače (před spuštěním operačního systému) nebo v systémech DOS, Windows 3.0 a raných verzích Windows nebo OS/2 se tímto způsobem restartuje počítač.

 • Co delat kdyz si iPhone dělá co chce?

  Ujistěte se, že je obrazovka čistá, bez nečistot nebo kapek vody, a pokud je obrazovka příliš citlivá, restartujte zařízení. Kryty a chrániče obrazovky by měly být odstraněny.

 • Co dělá SSD disk?

  Pevné disky nemají pohyblivé části jako pevné disky. Ve srovnání s pevnými disky nabízejí nižší kapacitu za stejnou cenu.

 • Co dělá adware?
 • Co dělá ping?
 • Co dělá kernel?
 • Jak se dělá defragmentace disku?
Co to je Intel? :: Co umí Canva?
Užitečné odkazy