Domovská stránka > J > Jak Funguje Imap?

Jak funguje IMAP?

IMAP (Internet Message Access Protocol)

Emailový klient manipuluje se zprávami přímo na serveru. Uživatelé téměř ihned vidí, zda byl již email někým přečten nebo odeslán. Samotné zprávy nadále zůstávají uloženy ve schránce na serveru.

Přečtěte si více

Související článek

Jak funguje spínač?

Elektrický obvod je v jedné poloze přerušen. Při stisknutí kontaktů v druhé poloze je obvod uzavřen. Jeden obvod je ovládán z jednoho místa. Jeho analogy jsou zabudovány buď ve svítidlech, nebo v přívodních kabelech.

Navíc, jak zjistit server imap?

V Outlook Web Appu vyberte na panelu nástrojů Nastavení > Pošta > POP a IMAP. Název serveru POP3, IMAP4 a SMTP a další nastavení, která asi budete muset zadat, najdete na stránce Nastavení protokolu POP a IMAP.
A kde najdu heslo imap?
2 Answers. Dobrý den, to je heslo k vaší e-mailové schránce. Pokud jej neznáte, lze nastavit nové v zákaznické administraci v detailu webhostingu a e-mailové schránky.

A jak zjistit adresu smtp?

Neexistuje žádný rozumný způsob jak automaticky zjistit server SMTP. U všech aplikací pro odesílání pošty které jsem viděl se server SMTP vždy nastavoval ručně. Obecně asi není. V hodně sítích (hlavně pokud počítač dostane od DHCP název domény, do které síť patří) se dá odhadnout smtp server na "smtp" nebo "mail".
Pokud jde o toto, jaký je rozdíl mezi protokoly imap a pop3?
IMAP znamená Internet Mail Access Protocol – protokol pro přístup k internetové poště, jenž je modernější než POP3. Jedná se o obousměrný protokol, který kopíruje poštu ze vzdáleného serveru do Thunderbirdu, přičemž původní kopie zpráv zachovává na serveru.

Související článek

Co dělat když telefon funguje ale nic se nezobrazuje?

Telefon s černým displejem se na slunci mnohem více zahřívá. Přesuňte jej do stínu. Zařízení může opět fungovat, jakmile se trochu ochladí. Po několika minutách zkontrolujte, zda se displej opět rozsvítil.

Následně, jak nastavit imap?

Jak nastavit e-mail na Androidu
 1. Vytvoření účtu. V Nastavení klikněte na Účty.
 2. Přidat účet. Zde uvidíte seznam svých existujících účtů.
 3. Výběr POP nebo IMAP.
 4. E-mailová adresa.
 5. Přihlásit se.
 6. Nastavení serveru příchozí pošty.
 7. Nastavení serveru odchozí pošty.
 8. Možnosti účtu.
Jak zjistit adresu Exchange serveru?
Pokud Outlook nelze automaticky rozpoznávat serveru Exchange, můžete zadat jeho adresu. Pokud chcete zjistit název serveru Exchange, kontaktovat osoby, která vystavila e-mailovou adresu nebo někoho kontaktovat vaše IT oddělení, název serveru Exchange.

Co je IMAP seznam?

Pomocí nastavení přístupů pomocí protokolu POP3 a IMAP můžete poštovním klientům a aplikacím (např. Outlooku, Thunderbirdu nebo mobilním zařízením) umožnit spojení se schránkou a stahování či synchronizaci pošty.
Navíc, jaké je adresa smtp serveru pro gmail?
Pokud e-maily odeslané prostřednictvím e-mailového klienta zůstávají v odchozí poště, vyzkoušejte následující možnosti opravy: Pokud odesíláte poštu z aplikace Apple Mail a v poli Server odchozí pošty máte zadáno „smtp.gmail.com:uživatelskéjmé[email protected]", zkuste nastavení změnit na „smtp.gmail.com".

A co je heslo smtp?

SMTP je zkratka anglického výrazu Simple Mail Transfer Protocol. Tento internetový protokol se stará o to, aby vaše e-maily v pořádku odcházely z vašeho SupportBoxu klientům. Proč si nastavit vlastní SMTP, jsme rozepsali i v našem článku. SMTP si nastavíte ve Vašem SupportBoxu.

By Tamarah Dorie

Similar articles

 • Jak funguje Apple penezenka?

  Velmi jednoduché. Telefon můžete používat v obchodě, pokud ho přiložíte k terminálu. Rozsvítí se obrazovka, otevře se aplikace peněženka a vy vyberete kartu, kterou chcete platit. Přiložením prstu na tlačítko Domů platbu potvrdíte.

 • Jak funguje CRM?

  Všechna oddělení mají stejné informace na jednom místě. Každý zaměstnanec má přístup k údajům, které potřebuje ke své práci. V softwaru se ukládají nejen kontaktní údaje o zákaznících, ale také se přidává komunikace, například e-maily a zprávy.

 • Jak funguje internet DSL?

  Principem fungování je využití volného pásma telefonních spojů. Pro běžný hlasový provoz se používají frekvence do 3400 Hz. Vysokorychlostní přenos dat je možný na vyšších frekvencích.

 • Jak funguje Google disk?

  V počítači přejděte na adresu drive.google.com. V části Můj disk jsou soubory a složky, které si můžete prohlédnout.

 • Jak funguje NFC?
 • Kde najdu heslo IMAP?
 • Co je to IMAP?
Jak zjistit SMTP heslo? :: Jak zrušit HSTS?
Užitečné odkazy