Domovská stránka > J > Jak Funguje Nfc?

Jak funguje NFC?

NFC platby, tedy bezkontaktní platby mobilem, probíhají velmi jednoduše. V ideálním případě vaše banka podporuje Google Pay nebo Apple Pay, případně některou ze služeb pro placení chytrými hodinkami. Potom si s danou aplikací pouze spárujete svoji platební kartu a v podstatě máte hotovo.

Přečtěte si více

Související článek

Jak funguje spínač?

Elektrický obvod je v jedné poloze přerušen. Při stisknutí kontaktů v druhé poloze je obvod uzavřen. Jeden obvod je ovládán z jednoho místa. Jeho analogy jsou zabudovány buď ve svítidlech, nebo v přívodních kabelech.

Jak vyuzit NFC tag?

Po přiblížení NFC snímače k etiketě jsou uloženy informace a modely exponátů do paměti stylusu. Návštěvníci mohou následně odeslat modely na interaktivní obrazovku, která jim umožní použít stylus pro úpravy návrhu. Hosté mohou následně své výtvory sdílet s přáteli prostřednictvím e-mailu nebo sociálních sítí.
Jak vypnout funkci NFC?
Důležité: Vypnutím NFC vypnete i všechny funkce, které NFC používají.
 1. V telefonu otevřete aplikaci Nastavení.
 2. Klepněte na Připojená zařízení Předvolby připojení NFC.
 3. Vypněte možnost Použít NFC.

Následně, jak dostat do telefonu nfc?

Jděte do systémového nastavení. V sekci Sítě klepněte na poslední možnost Více. Pokud váš telefon podporuje NFC, bude zde sekce NFC a v ní na prvním místě přepínač pro vypnutí/zapnutí.
Jak zapnout NFC na iphone se?
Nedá se předpokládat, že by Apple NFC někdy v budoucnu sám odemkl, zejména z bezpečnostních důvodů. Pokud tedy chcete využívat NFC ve svém iPhonu větší měrou, budete muset provést na svém telefonu jailbreak. Autor slibuje zaslání svého „NFC odblokovače" do obchodu Cydia.

Související článek

Co dělat když telefon funguje ale nic se nezobrazuje?

Telefon s černým displejem se na slunci mnohem více zahřívá. Přesuňte jej do stínu. Zařízení může opět fungovat, jakmile se trochu ochladí. Po několika minutách zkontrolujte, zda se displej opět rozsvítil.

Někdo se také může ptát, jak se platí mobilem?

Platby v obchodech
 1. krok: Telefon probuďte a odemkněte. Zapněte obrazovku telefonu a odemkněte ho.
 2. krok: Přiložte zadní stranu telefonu na několik vteřin k platební čtečce. Po zaplacení se na obrazovce zobrazí modrý symbol zaškrtnutí.
 3. krok: Pokud se zobrazí výzva, postupujte podle instrukcí na obrazovce.
Jak platit mobilem Čsob?
Přes aplikace ČSOB Smart nebo i DoKapsy od ČSOB
 1. Přejděte do aplikace ČSOB Smart nebo DoKapsy od ČSOB.
 2. Klepněte „Přidat do Google Pay" pod příslušnou platební kartou.
 3. Spustí se Google Pay a vše se vyřídí samo.
 4. Hotovo, potvrzení o aktivaci dostanete SMSkou nebo e-mailem.

Můžete se také zeptat, jak funguje ctecka nfc tagu?

Jak funguje NFC? Při dotyku nebo přiblížení dvou zařízení s NFC se automaticky spustí jejich komunikace. Technologie funguje na bázi krátkých rádiových vln, má velmi nízkou spotřebu a na rozdíl od Bluetooth umožňuje vytvoření pasivních bodů, tzv. tagů (více o nich níže).
Někdo se také může ptát, jak nastavit nfc tag?
Abyste mohli „oživit" NFC Smart tagy, musíte si stáhnout novou verzi Loxone Smart Home App Version na Vaše zařízení s Androidem, který podporuje NFC. V menu nastavení -> Nástroje -> můžete během několika sekund nastavit NFC příkazy nebo pozici v App a rovnou je používat.

Jak prenest data přes NFC?

Jak na Androidu posílat soubory přes NFC? První, co musíte udělat, je povolení NFC a Android Beam na obou zařízeních. Tyto volby najdete v systémovém nastavení v sekci Bezdrátová připojení a sítě – Další, kde aktivujete volby NFC a Android Beam.

By Skutchan

Similar articles

 • Jak funguje Apple penezenka?

  Velmi jednoduché. Telefon můžete používat v obchodě, pokud ho přiložíte k terminálu. Rozsvítí se obrazovka, otevře se aplikace peněženka a vy vyberete kartu, kterou chcete platit. Přiložením prstu na tlačítko Domů platbu potvrdíte.

 • Jak funguje CRM?

  Všechna oddělení mají stejné informace na jednom místě. Každý zaměstnanec má přístup k údajům, které potřebuje ke své práci. V softwaru se ukládají nejen kontaktní údaje o zákaznících, ale také se přidává komunikace, například e-maily a zprávy.

 • Jak funguje internet DSL?

  Principem fungování je využití volného pásma telefonních spojů. Pro běžný hlasový provoz se používají frekvence do 3400 Hz. Vysokorychlostní přenos dat je možný na vyšších frekvencích.

 • Jak funguje Google disk?

  V počítači přejděte na adresu drive.google.com. V části Můj disk jsou soubory a složky, které si můžete prohlédnout.

 • Jak funguje IMAP?
 • Jak funguje PoE injektor?
 • Jak funguje Wifina?
Jak vypnout NFC na iPhone? :: Co znamená znacka NFC?
Užitečné odkazy