Domovská stránka > C > Co Je To Push Oznameni?

Co je to Push oznameni?

Push oznámení jsou krátké zprávy, které se zobrazují na ploše vašeho chytrého mobilního telefonu, pokud používáte mobilní aplikaci Equa bank. Díky nim máte okamžitý přehled o všech pohybech na svých účtech.

Přečtěte si více

Související článek

Kde najdu push notifikace?

V telefonu nebo tabletu můžete povolit a blokovat oznámení z webových stránek. Nastavení je třeba zapnout nebo vypnout v horní části stránky.

Následně, kde najdu push notifikace?

Přihlaste se do aplikace Smart klíč a zvolte nabídku „Nastavení" (ikona ozubeného kola). Zapněte „Oznámení pro příkazy k podpisu". Ověřte, že v nastavení Vašeho telefonu v sekci „Oznámení" máte povolenu aplikaci Smart Banking. Důležité: Ujistěte se, že máte telefon připojený k internetu.
Co je to služba Push WAP?
WAP Push je systém pro distribuci různého obsahu ze serveru na mobilní zařízení. Přenos se uskutečňuje bez iniciativy ze strany mobilního zařízení. WAP Push Architectural Overview popisuje tři typy Push zpráv: Service Indication (SI): slouží pro zaslání oznámení uživateli, např. o příchodu e-mailu do schránky.

Lidé se také ptají, jak nastavit push notifikace?

Otevřete si Smartsuppu aplikaci ve svém mobilu. Přejděte do Nastavení -> Oznámení. Zkontrolujte, zda máte povolené push notifikace, které vás upozorní na nové chaty a případně na nové návštěvníky na vašem webu.
Když to vezmeme v úvahu, co delat kdyz mi nechodi oznameni na iphonu?
Klepněte na některou aplikaci v části Styl oznámení a pak zapněte nebo vypněte volbu Povolit oznámení. Pokud jste volbu Povolit oznámení zapnuli, vyberte, kdy chcete oznámení dostávat – zda okamžitě, nebo v rámci naplánovaného souhrnu –, a zapněte nebo vypněte volbu Neodkladná oznámení.

Související článek

Co je to Push?

Oznámení Push jsou krátké zprávy, které se zobrazují na obrazovce počítače nebo telefonu. Oznámení Push se odešlou, pokud obdržíte nový e-mail a zkontrolujete aplikaci.

A jak vypnout oznameni na iphone?

Vypnutí oznámení pro konkrétní aplikace
  1. Přejděte do Nastavení > Oznámení a potom klepněte na Návrhy Siri.
  2. Vypněte jakoukoli aplikaci.
Někdo se také může ptát, jak vypnout push notifikace?
Je to úplně jednoduché. Pokud vám budou notifikace vadit, stačí si je pro daný zdroj vypnout, a to buď v nastavení aplikace nebo webu. Další z možností je počkat, až vám notifikace do zařízení dorazí, vyvolat u ní nabídku "nastavení" a dát zakázat. Funguje to ale i opačně, jak ukazují přiložené screeny.

Lidé se také ptají, kde najdu oznámení?

Možnost 2: V oznámení
  1. Pokud chcete najít oznámení, přejeďte prstem dolů z horní části obrazovky telefonu.
  2. Podržte oznámení a potom klepněte na Nastavení .
  3. Vyberte požadovaná nastavení: Pokud chcete všechna oznámení vypnout, vypněte možnost Zobrazovat oznámení. Zapněte nebo vypněte požadovaná oznámení.
A další otázka, jak zjistit historii oznameni?
V Androidu 11 už to není žádný problém, protože Google přidal do svého mobilního operačního systému novou funkci, která zobrazí přehled historie notifikací. Novinku najdete v nabídce »Nastavení | Aplikace a oznámení | Oznámení | Historie oznámení«.

Co je to SMS Push?

SMS notifikace

Zprávy SMS push vás ihned informují o operacích na vašich účtech. Můžete tak sledovat odchozí platby (kromě těch, které jste autorizovali pomocí SMS), změny osobních a kontaktních údajů nebo přístupových kanálů a spoustu dalších notifikací.

By Frangos Rossey

Similar articles

Co to je notifikační dioda? :: Jakou DVD mechaniku?
Užitečné odkazy