Domovská stránka > C > Co Dělá Klávesa F3?

Co dělá klávesa F3?

F3. Stisknutím F3 zahájíte vyhledávání textu v aktivním souboru, programu či v internetovém prohlížeči. Umožní vám tedy najít to, co potřebujete, mnohem rychleji a pohodlněji.

Přečtěte si více

Související článek

Co dělá chladič?

Má to svůj smysl. Účelem chladiče je co nejúčinněji chladit chladicí kapalinu, která se pak vrací do bloku motoru, kde se ohřívá. hliník, měď a železo jsou některé z materiálů, z nichž se chladiče skládají. Kapalinou je obvykle voda nebo olej.

Co znamená Alt na klávesnici?

Na klávesnici naleznete levý a pravý Alt (zkr. alternativní). Jedná se o modifikační klávesu, která po Ctrl a Shift může změnit význam původní klávesy. Na české klávesnici se také někdy setkáte s označením pravého Altu jako Alt Gr.
Navíc, co to je ctrl p?
Command-P Tisknout aktuální dokument. Command-S Uložit aktuální dokument. Command-W Zavřít okno v popředí. Chcete-li zavřít všechna okna aplikace, stiskněte Command-Alt-W.

Co dělá Alt Shift?

Informace o zkratce 'Alt + Shift'
 1. Obor. Klávesové zkratky Windows.
 2. Přepínání typů klávesnic.
 3. Přepínáni klávesnic (jazyky nebo typy rozložení) ve Windows PC.
 4. ostatní
Co dělat když nefunguje Ctrl Alt Delete?
Ctrl Alt Del nefunguje problém se může objevit z důvodu infekce malwarem. V takovém případě musíte spustit úplnou kontrolu systému na přítomnost virů a malwaru, abyste je mohli odstranit. Proveďte tuto práci pomocí programu Windows Defender nebo jiného antiviru jiného výrobce.

Související článek

Co dělá klávesa F4?

Klávesa F4 je jedinou z prvních pěti funkčních kláves, která dnes nemá obecný význam. Lze ji použít k zavření aktivního okna.

Navíc, jak přepínat mezi obrazovkami?

Mezi režimy zobrazení přepínejte klávesovou zkratkou Win+P .

Stačí zapojit monitor do příslušného portu na počítači a Windows by na něj měl automaticky rozšířit plochu. Nyní můžete přetahovat windows mezi monitory.
Následně, jak rychle přepnout obrazovku?
Ano, jak jste si mohli všimnout podle nadpisu, přepínat okna můžete díky klávesové zkratce Alt + Tab. Samotné přepínání je velmi jednoduché. Stačí stisknout obě klávesy najednou a rázem se před vámi objeví nabídka všech otevřených oken, tedy aplikací.

Co to je Alt?

Klávesa Alt se nachází na počítačové klávesnici vlevo vedle mezerníku. Alt lze chápat jako zkratku pro slovo alternativa. Používá se jako modifikační klávesa podobně jako klávesa ⇧ Shift a spolu s klávesou Ctrl představuje třetí možnost, jak změnit význam původní klávesy.
Co znamená CTRL B?
Informace o zkratce 'CTRL+B'

Význam: Změna vyznačeného textu na tučný.

Následně, jak tisknout ctrl?

Vše urychlí jednoduchá klávesová zkratka: postupujeme tak, že stiskneme a podržíme tlačítko CTRL a zmáčkneme klávesu P (P = print, tj. tisk).

By Dianthe

Similar articles

 • Co dělá Ctrl Alt?

  Lze říci, že při použití této klávesové zkratky dojde k přerušení probíhající operace. Během okamžiku před spuštěním počítače (před spuštěním operačního systému) nebo v systémech DOS, Windows 3.0 a raných verzích Windows nebo OS/2 se tímto způsobem restartuje počítač.

 • Co delat kdyz si iPhone dělá co chce?

  Ujistěte se, že je obrazovka čistá, bez nečistot nebo kapek vody, a pokud je obrazovka příliš citlivá, restartujte zařízení. Kryty a chrániče obrazovky by měly být odstraněny.

 • Jak se dělá grafika?

  K tvorbě grafiky nemusíte používat žádný program. Existují online editory, které vytvářejí jednoduchou grafiku. Jedním z nejlepších způsobů, jak vytvořit jednoduchou grafiku, je aplikace Canva. Základní verze aplikace Canva je zdarma.

 • Co dělá SSD disk?

  Pevné disky nemají pohyblivé části jako pevné disky. Ve srovnání s pevnými disky nabízejí nižší kapacitu za stejnou cenu.

 • Co dělá adware?
 • Co dělá ping?
 • Co dělá kernel?
 • Kde je klávesa Command?
Co je Alt na klávesnici? :: Jak vypnout F4?
Užitečné odkazy