Domovská stránka > C > Co Dělá Klávesa F2?

Co dělá klávesa F2?

F2. Pomocí této klávesy můžete přejmenovat zvolený soubor nebo složku. Při přejmenování souborů se již tedy při výběru možností z úzkého menu neukliknete.

Přečtěte si více

Související článek

Co dělá chladič?

Má to svůj smysl. Účelem chladiče je co nejúčinněji chladit chladicí kapalinu, která se pak vrací do bloku motoru, kde se ohřívá. hliník, měď a železo jsou některé z materiálů, z nichž se chladiče skládají. Kapalinou je obvykle voda nebo olej.

A další otázka, jak zapnout psaní písmen na klávesnici?

Někdy je na stejné klávese jako F8, F7 nebo Insert. Stisknutím kláves Fn+F8, F7 nebo Insert zapněte/vypněte numlock.
Následně, kde je tlačítko fn na klávesnici?
Klávesa fn je dolním řádku vedle klávesy Ctrl a Win. Podobně jako při stisknutí Shift začnete psát velká písmena, pomocí FN využijete klávesové zkratky, které jsou hlavně v horním řádku klávesnice od F1 doprava.

Lidé se také ptají, jak zapnout psaní na notebooků?

Některé notebooky mohou vyžadovat podržení funkční klávesy (běžně označené „Fn") při současném stisknutí klávesy Num Lock pro její zapnutí nebo vypnutí. Některé klávesnice notebooku mohou mít také indikátor, který ukazuje, zda je funkce Num Lock zapnutá nebo vypnutá.
A jak se nazývají klávesy f1 až f12?
Sem patří horní řada standardních funkčních kláves (F1–F12).

Související článek

Co dělá klávesa F4?

Klávesa F4 je jedinou z prvních pěti funkčních kláves, která dnes nemá obecný význam. Lze ji použít k zavření aktivního okna.

A další otázka, co znamená na klávesnici f1?

Klávesa F1 má ve většině programů přiřazenu funkci vyvolání nápovědy. Faktická funkce této klávesy (tak jako je tomu u všech ostatních kláves na klávesnici) ale vždy záleží na tom, jak je příslušný program vytvořen resp. naprogramován.
Můžete se také zeptat, jak na klávesnici psát diakritiku?
Zadávání znaků s diakritikou pomocí klávesy Alt
 1. Přidejte klávesnici jazyka, který diakritická znaménka podporuje, a v aplikaci pak na klávesnici pro tento jazyk přepněte.
 2. Přejděte do Nastavení > Obecné > Klávesnice > Hardwarová klávesnice a vyberte alternativní rozložení kláves s podporou diakritiky.

A další otázka, jak napsat velké písmeno na klávesnici?

Chceme-li napsat velké písmeno, musíme si pomoct klávesou „Shift". Při držení této klávesy a současném stisknutí klávesy s písmenem se dané písmeno napíše velké.
Pokud jde o toto, jak zapnout f3?
podporují také stisknutí jediné klávesy – F3. Tato možnost je tedy zase o něco jednodušší, tedy rychlejší, efektivnější. Klávesu F3 pro vyhledávání podporují také nápovědy programů (vyvolávají se standardně přes F1), pro změnu ji nelze použít v nových verzích kancelářských balíků MS Office, zde je třeba zadat CTRL+F.

Jak udělat na notebooku?

Mnoho znaků jde přitom napsat několika způsoby. Tři základní přístupy jsou psaní pomocí kombinace Alt + Ctrl + "nějaká klávesa", Shift + "nějaká klávesa" a Alt + "nějaké číslo". Poslední jmenovaný způsob se nazývá ASCII, což je prapůvodní znakový kód, který má své uplatnění především u klávesnic s numerickou částí.

By Alverta

Similar articles

 • Co dělá Ctrl Alt?

  Lze říci, že při použití této klávesové zkratky dojde k přerušení probíhající operace. Během okamžiku před spuštěním počítače (před spuštěním operačního systému) nebo v systémech DOS, Windows 3.0 a raných verzích Windows nebo OS/2 se tímto způsobem restartuje počítač.

 • Co delat kdyz si iPhone dělá co chce?

  Ujistěte se, že je obrazovka čistá, bez nečistot nebo kapek vody, a pokud je obrazovka příliš citlivá, restartujte zařízení. Kryty a chrániče obrazovky by měly být odstraněny.

 • Jak se dělá grafika?

  K tvorbě grafiky nemusíte používat žádný program. Existují online editory, které vytvářejí jednoduchou grafiku. Jedním z nejlepších způsobů, jak vytvořit jednoduchou grafiku, je aplikace Canva. Základní verze aplikace Canva je zdarma.

 • Co dělá SSD disk?

  Pevné disky nemají pohyblivé části jako pevné disky. Ve srovnání s pevnými disky nabízejí nižší kapacitu za stejnou cenu.

 • Co dělá adware?
 • Co dělá ping?
 • Co dělá kernel?
 • Kde je klávesa Command?
Co dělat když nefunguje Ctrl? :: Jak se zapne klávesnice?
Užitečné odkazy